Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lopott már valaki a Tescoból?

Lopott már valaki a Tescoból?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért akarod tudni? Írj privátot!
2014. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Amikor mg fiatal voltam, egy csomószor; aztán egyszer lefüleltek és a rendőrségi fogdában kötöttem ki, rabosítottak, hűsöltettek egy órát a ketrecben, aztán nagyon szigorúan kihallgattak, majd elengedtek. Később jött a levél a bíróságtól, hogy mivel tiszta volt a múltam, egy "próbára bocsájtást" kaptam, ami azt jelenti, ha egy éven belül újabb balhém lesz, akkor ezt is bevasalják rajtam.

Ettől aztán megjavultam, és többet nem próbálkoztam vele.

(Illetve később egyszer, de sokkal körültekintőbben és jobb módszerrel egyszeri igen nagy értékben, és persze ott nem is buktam le, de tippeket nem fogok adni senkinek.)

2014. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
madaras tescóból is lehet?
2014. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer egy napszemüveget nagyon meg akartam venni, és nem volt rajta árcédula... miután kb négy alkalmazottat kérdeztem meg, hogy ilyenkor mi a fák van, leszedtem egy másikról a legdrágább árat, és áttettem erre, majd vittem a pénztárhoz.

Ott volt egy rakás biztonsági őr, és jól elfogtak. Majd fél órát bent tartottak, és amikor már én ordítottam velük hogy azonnal hívják a rendőrséget, elengedtek. De előtte megkérdezték, hogy nem akarom-e mégis megvenni azt a vackot.

Nem akartam.

2014. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jah, szerintük ez lopásnak számított.
2014. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam onnan lopni. Bemegyek, megreggelizek aztán haza csattogok. Mert itt van k*r vaközel hozzám a teszkóu.
2014. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Köszönjük az őszinte válaszokat.

Üdvözlettel: BRFK

ui: a TEK már úton van

2014. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A SPAR számít?
2014. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki lopott már a teszkóból, csak a hecc kedvéért is.
2014. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, még régen, a ruházati részlegről egy gagyi hülyeséget 'viccből' kb 500-1000 ft értékben. már nem mernék/akarnék ilyet tenni.
2014. nov. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!