Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok boldog...

Egyszerűen nem tudok boldog lenni úgy huzamosabb ideig. Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyat ami boldoggá tesz:)
2014. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen beállítottságú emberek. Nekik a pohár "félig üres", amikor azt a pozitív gondolkodású "félig teli"-nek látja.
2014. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hosszabb ideig mi tenne boldoggá. Egy dologról tudom, hogy boldoggá tenne, de az nem (csak) rajtam múlik.
2014. nov. 9. 19:13
 4/9 TheHologram ***** válasza:
Akkor min? Vagy ha azt kérdezem,hogy kin akkor közelebb vagyok az igazsághoz?
2014. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor közelebb vagy. Nem gondolok konkrétan senkire (mert nincs olyan), de ha valaki szeretne, akkor boldog tudnék lenni.
2014. nov. 9. 19:20
 6/9 lio77 ***** válasza:
Én is így voltam nagyon sokáig,sajnos néha ha rossz kedvem van akkor félő hogy visszaesem.Egyszerűen eldöntöttem hogy boldog leszek,és nem csak a nagy dolgoknak örülök,hanem mindennek...egy jó könyvnek/filmnek,ha focizhatok,ha zenélhetek,ha beszélgetek azokkal akiket kedvelek,stb.Elhatározás,és sokkal jobb lesz:)
2014. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én már ezt sokszor próbáltam, de nem jött össze. Pedig alapjáraton nagyon kitartó ember vagyok. Vannak pillanatok, másodpercek, amikor elhiszem, de hosszútávon nem.


Annak viszont örülök, hogy neked sikerült.

2014. nov. 9. 19:26
 8/9 lio77 ***** válasza:
Nem megy ez elsőre,próbálkozni kell.Ha kitartó vagy,az már nagyon jó.Van olyan hobbid,amit nagyon szeretsz csinálni?Ha igen akkor add bele minden energiád,és el is foglalod magad,illetve az eredmények is felvidítanak.Ha nincs ilyen jellegű tevékenység,akkor próbálj keresni egyet:)
2014. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Boldogság nem létezik, csak tartós kölcsönös szerelemben, ami viszont elég ritka.

Anélkül ne várj boldogságot huzamosabb idejig, örülj ha rossz kedved nincs, keress magadnak elfoglaltságot, hobbit.

2014. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!