Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MAGÁNY - azzal a kéréssel...

MAGÁNY - azzal a kéréssel fordulok a kedves jelenlévőkhöz, hogy aki magányosnak érzi magát vagy huzamosabb ideje van benne jelezze ezen a helyen! (nincs semmi hátsó szándék vele! ) Jól érzi-e magát így?

Figyelt kérdés

Írjátok oda hogy hány éves és a nemet. Esetleg röviden hogy MIÓTA, miért és jól vagy rosszul éli-e meg? )

Tehát pl: 34/ff , x ideje és jól érzi magát benne vagy szenved vagy semleges/majd lesz valahogy.

Előre is köszönöm!



2014. okt. 12. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
És ennek mi ertelme? Aki jol erzi magat, annak mindegy, aki szenved, meg menjen tarskeresore... 28/F 4ho keres
2014. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29/F 2 éve és keresem az ideálist.
2014. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"És ennek mi ertelme? Aki jol erzi magat, annak mindegy, aki szenved, meg menjen tarskeresore... 28/F 4ho keres

"


Ne keress benne értelmet! Ha figyelmesen megnézed ez egy kérdés amire válaszolhat aki akar ha van kedve. (direkt írtam hogy hátsó szándék nincs ! )

Köszönöm :)

2014. okt. 12. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
24 F amióta az eszemet tudom. Na jó legyen nyolc év, de volt benne egy kb. két hónapos megszakítás idén. És természetesen rosszul élem meg, szenvedek, voltak öngyilkos gondolataim.
2014. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"aki szenved, meg menjen tarskeresore... 28/F 4ho keres"


A társkereső fiatal 25 alatti egyetemista, tehát nem diplomás férfiként tökéletesen alkalmatlan társkeresésre.

2014. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen a szép délutánon menj inkább a szabadba, ki kell használni a jó időt, amíg tart, a kedved is jobb lesz tőle. Szoktam magányosnak érezni magam, és ez nem is mindig függ attól, van-e valakim vagy nincs. 29n
2014. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálam aztán k**va mindegy milyen idő van, nem fogom jobban érezni magam az idő miatt...
2014. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az idő miatt, hanem, hogy csinálsz valamit odakint, mellesleg napsütésben és nem esőben.
2014. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20/N 8 éve. nem tudom az okát (szerintem) rendes ember voltam senkit nem bántottam meg,még is mindenki elhagyott.

Mostanra már élvezem :) Sokkal jobb hogy nincsenek elvárások,úgy élek ahogy akarok mert már senkinek sem kell megfelelnem :)

Követhetem az álmaim és senki nem mondja azt hogy nem érhetem el őket és hogy hülyeség :)

2014. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32F: Igen, magányos vagyok nagyon hosszú ideje, ami részben nagyon jó - mert legalább azt teszem, amit és ahogy akarok tenni. Viszont egyre többször hiányzik már valaki, aki megért, kedvel és (talán) elvisel.
2014. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!