Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez 15 évesen?

Normális ez 15 évesen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és még sosem voltam szerelmes. Egyszer sem. Valahogy egyáltalán nem tud érdekelni, sőt, néha egyenesen undorodom tőle, ha eljátszok a gondolattal, hogy milyen lenne, ha... Mint a 10-11 éves kislányok. Fogalmam sincs, miért, azt hittem, higy ez idővel majd változni fog, de nem. Pedig látom, hogy a velem egyidős lányok már... hogy is mondjam, elég sok dolgon túl vannak, én meg ott tartok, szerelmes sem voltam soha. Ez normális ennyi idősen? Vagy mi a baj velem? Fog még ez változni?

2014. nov. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A lehető legnormálisabb. Ne azt tedd amit a többség mond, és ne akar megfelelni másoknak. Azt csináld ami téged érdekel, a többi jön magától később, hidd el.
2014. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:
Majd elkap a gépszíj, ha beindulnak a hormonok, lehet később érsz.
2014. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gaz hanem ez a normall y kisanyam..kesobb mashogy latod a dolgokat:D
2014. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan élik le úgy az életüket, hogy soha nem lesznek szerelmesek. Vonzódnak valakikhez, szexelnek velük, de igazából nem szerelmesek. Nem ismerek erről statisztikát, de olyan "igazi" szerelem jó, ha az emberek 10 %-át eléri.

Csak hát a rengeteg romantikus film miatt azt hiszik az emberek (főleg a tinilányok meg az ezen a szinten megrekedő idősebb nők), hogy az a természetes, ha ők is szerelmesek lesznek. Aztán ha mégsem, akkor jön a depresszió, elégedetlenség a partnerrel.

Persze, egyáltalán nem biztos, hogy te se leszel szerelmes, ahogy itt a kolléga írja, ha beindulnak a hormonok, az megkavarja a dolgokat. :)

2014. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!