Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyors és egyszerű mód a...

Gyors és egyszerű mód a menstruációs görcs enyhítésére?

Figyelt kérdés
miota felkeltem nagyon görcsölök, de meg csak par csepp jött. nagyon nehezen mozgok. vettem be aspirint és hasfogot is mert megy a hasam. ha tudtok valami hazi praktikát görcsoldasra azt megkoszonnem.
2014. nov. 14. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sajna csak az vált be, hogy első nap amikor a legelső kis enyhe fájdalmat megérzem, beveszek 2 algoflexet. Azért kell bevenni, még mielőtt rákezdene nagyon, mert akkor nem ugrik akkora görcsbe, megelőzöm vele. Ha már nagyon elkezdett fájni, akkor nem hat semmi. Úgyhogy köv hónapra ezt tanácsolom neked, már menzesz előtti nap legyen nálad a 2 szem algoflex, hogy ha elkezdi, gyorsan be tudd venni mielőtt eldurvul. Mai helyzetedre, ha megteheted, akkor feküdj le a hátadra, és háztető alakra húzd fel a lábadat, ha van háttámlája az ágynak akkor oldalra döntheted, hogy egyáltalán ne feszüljenek a hasad körül az izmok.
2014. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi. ezis nagyon jo tanacs.
2014. nov. 14. 21:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont a feszites jon be, teljesen kinyujtott labbal fekszem, nagyon jo meg az is, hogy hason fekve kinyomom a felsotestem, nyujtott kezzel. Tehat nyujtom a hasam,a magzatpoztol nekem bedurvul.
2014. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a harmadik kep, amit mondtam, igy egyszerubb megerteni.

Elozo voltam.

2014. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi :) fura módon a felülés segített :)
2014. dec. 16. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!