Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kapnál egy könyvet amiben...

Ha kapnál egy könyvet amiben le van írva az egész életed, a születésedtől a halálod napjáig, elolvasnád? Miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek? Az első dolgom lenne, hogy valami megváltoztassak a leírtakhoz képest.
2014. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A jelenig olvasnám el, szép lenne felidézni a múltat.A jövőmre nem vagyok kíváncsi.Úgy élném ezentúl is, mintha rajtam múlna az egész.(ami így is van/lesz) :)
2014. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Mert kíváncsi vagyok. És itt-ott változtatnék a dolgokon.
2014. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, ha egy sima könyvet olvasok, sem olvasom el a végét, mert úgy unalmassá válik. A jelenig viszont elolvasnám, szeretek nosztalgiázni. :) (mondjuk ha ezzel annyi idő elmenne, ahány éves vagyok, akkor inkább nem, megtartanám nyugdíjas koromra :D )
2014. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

El bizony!


..mert kíváncsi lennék, hogy a szenvedéseim mikor érnek véget!

2014. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy elolvasnám. Már abban a pillanatban elkezdeném javítani a hibáimat, és úgy cselekedni, hogy azok ne történhessenek meg.
2014. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a könyvben benne van-e, hogy elolvasom a könyvet, és így cselekszem. Mert akkor rosszul is elsülhet, és az új jövő ismeretlen lesz nekem.


Előző voltam.

2014. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A jövő képlékeny, úgyhogy ha elolvasnám, máris más lenne. Olvastad A végtelen történet című könyvet? Nekem az jutott eszembe. Akárhányszor olvasod, akárhányan olvassák, mindig más. :-)
2014. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elolvasnám. Ha az lenne benne, ami úgyis megtörténik, bármit teszek, akkor azért olvasnám el, mert jó tisztában lenni azzal, mire számíthatok. Nem számolgatnám, hogy a következő tragédiáig már csak 100 nap, már csak 25 nap, mert mindegy lenne. Ha az lenne leírva, ami akkor várható, ha nem változtatok az életemen, akkor is elolvasnám, mert akkor az lenne az érdekes, min tudok változtatni.
2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert unalmasabb lenne, mint a Háború és béke, és azért sem, mert a múltam egyszer is bőven elég volt, abban pedig nem hiszek, hogy a jövőm előre meg van írva.
2014. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!