Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmem?

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel megismerkedtem egy bulin,1 hete beszéltünk chaten,sms-ben és elhivott találkozni, de nemet mondtam,mivel nem vagyok megelégedve magammal, nem tartom magam csúnyának, és eddig csinos voltam,de lefogytam 45 kg-ra, 167 cm vagyok, elmegyek kivizsgálásra,hogy nincs-e valami bajom,de addig nem várhatok a találkával,nagyon hiányzik és szeretném látni. Az az igazság,hogy elég keveset eszek, egyszerűen nem birok többet enni, felpuffad a hasam,és inkább iszok rá,minthogy többet egyek :( hizni szeretnék,hogy magabiztos legyek,hogy találkozzak vele,mig nem lesz késő..!!

2014. nov. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt és most kell megfelelned magadnak.


Az életben mindig hagyjad, hogy a változás természetesen jöjjön és addig legyél magabiztos azzal, amilyen vagy. Ez egy egészséges kapcsolat saját magaddal.

2014. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed menned kell, menj, vagy megbánod ha nem mész.
2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nem tudok megfelelni magamnak, nagyon szeretnék kapcsolatot egy rendes fiúval, de mindent elrontok, amig nem hizom meg,addig nem fog sikerülni semmi, mert én ilyen makacs vagyok...próbálok mindent megtenni, de mindent abba hagyok miután látom,hogy nem hat..elegem volt.
2014. nov. 14. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is az a fajta vagy, aki saját magába szerelmes és saját magával van elfoglalva ??
2014. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Talan igen...
2014. nov. 14. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy Crohn beteg?

Ha puffadsz akkor menjetek orvoshoz,mert Ha ennyire lefogytal annak van vmi oka

2014. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!