Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 40 (! ) kapcsolata volt. Hogy győzzem le a félelmem? Attól tartok hogy kevés leszek neki.

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus és őszinte, mindent nyíltan megbeszélünk, nincsenek titkok.A fenn említett dolgok is íg kerültek szóba.Hozzá hasonlóval eddig nem is találkoztam ezelőtt.Tetszik mind küldőleg mint pedig bensőleg.De teljesen az ellentéte vagyok azoknak a lányoknak akikkel összekerült. Félek hogy túl tapasztalt hozzám képest,nem tudom tudok e szexuálisan és lelkiekben egyaránt eleget nyújtani.14 éves korától kezdte és most 28.És ez idő alatt volt ennyi kapcsolata(plussz ehhez jön pár egyéjszakás féle). Komolyabb kapcsolatot nem is akart ezidáig.

Meg akarom próbálni vele, de hozzá képest tapasztalatlan vagyok. Hogy győzzem le a félelmem?

húszon éves vagyok én is.


2014. aug. 3. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hogy lehetett ennyi kapcsolata 14 év alatt? A 90%-a ennek is csak dugas volt.
2014. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Aki ilyen életet élt/él, azzal már minek foglalkozni, egyáltalán minek álsz le vele akár beszélgetni is? Figyeld meg párszor jól megdug, aztán már jön neki a következő.

"Komoly kapcsolatot nem is akart" Persze, hisz ha ennyi mindenkin végigment, minek kéne neki egy állandó akire ráun. Be ne kajáld már hogy pont nálad állapodik meg, isten tudja hány naiv lotyó után.


Ha helyén van az eszed, rám hallgatsz és nem magadra, mert látom nagyon rá vágy szorulva, egy külső támogatásra.

22F

2014. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég irreálisnak tűnik, hogy kapcsolatnak nevezed azt, ami valószínűleg tényleg szinte csak szex lehetett, 14 év alatt 40 "kapcsolat" + még egyéjszakások???? Ez érdekes...., komolynak nem nevezném ezeket.

Valószínűleg ilyen habitusú férfi, ezt nehéz megmondani, hogy változna-e vagy örökké hajtani fogja valami a hódítás felé, nem tudni :)

2014. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Volt egy hasonló kérdés. Mi a férjemmel egymás előtt intenzív nemi életet éltünk, egyetemen ez nehezen elkerülhető, ha szeretsz élni, szereted magad jól érezni, és épp nincs párod.


Szerintem örülnöd kellene neki, mert már lenyugodni készül a srác, nem szeretne már csak szexelgetni nőkkel, és szerintem nagyon szép dolog, hogy Tőled akar komoly kapcsolatot. Eddig senkivel sem találkozott, akit értékelni tudott, téged pedig igen.:)


27N

2014. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél csak a 41. megfektetett luvnyája ennek a dugódaninak, meg is érdemled, ha összeállsz vele...
2014. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam
2014. aug. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!