Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy győzzem le a félelmem a...

Hogy győzzem le a félelmem a teherbeeséstől?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, még szűz, de van már egy ideje barátom. Ő már nagyon szeretné a szexet, ahogy én is, de iszonyúan félek. Gumi óvszerrel védekeznénk.. de mi van, ha valami történik és mégis terhes leszek? Annyira szeretném legyőzni ezt a félelmet. De hogy?
2014. nov. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz,irass fel fogamzásgátló tablettát.ÉS még az mellett is tudtok védekezni gmuival.Aztán vannak még pharmatex készítmények+gumi.Válassz egy neked tetszőt.De arra s megkérheted sztem,h huzza ki mielőtt elmenne(gumival rajta) és még egy plusz védelem :D de ha így félsz,nem fogod élvezni.nyugi lazulj el.és bízz a párodban
2014. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 védekezési módszer helyett kombináljatok kettőt. Akkor azért már annyira kicsi az esélye, hogy nyugodtan elfelejtheted ezt! Gumi+ pharmatex szerintem tökéletes. Esély sincs rá, hogy ezen felül még teherbeess!
2014. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gumi óvszer az egyik legbiztonságosabb védekezési mód, ha kiszakad (ami nagyon ritkán fordul elő) tudsz kérni esemény utáni tablettát 72órán belül minél hamarabb. Tehát ne félj! Hajrá! :)
2014. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tobb vedekezesi modszer mellett is felni fogsz. Ezt a felelmet kellene legyoznod magadban. Beszelj errol olyan embernek akiben megbizol. En annyi idosen mint te tabi gumi mellett is feltem. Mindig vettem a terhessegi tesztetek. 6 evig feltem rettegtem. Feleslegesen. A vegen elmentem a nogyogyaszomhoz es ott kibukott belolem ez. Oszinten elmondta nincs miert felni. Ja es jol le is bas.zott. ezek utan tobbe ettol mar nem feltem. Egyszer utolag tortent baj. Nem szedtem a tabit es elszakadt a gumi... szoval teljesen mind1 hogy felsz e vagy sem. Ha meg kell tortennie a bajnak meg fog. De akkor sem kell parazni. Vannak ra megoldasok. Ja es a paroddal is beszeld at ezt a felelmet. Sose lehet tudni. De lehet o is fel.
2014. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszer+gumi. Ha mindkettőt megfelelően alkalmazzátok akkor nem lehetsz terhes.
2014. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A félelem természetes,annál ami elsőként adódik,ha védekezel óvszerrel 99% hogy nem esel teherbe.....
2014. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!