Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemsokára 22 éves leszek,...

Nemsokára 22 éves leszek, viszont fiatalabbnak látszom. Elég vékony is vagyok. Miért mondják rám néha hogy gyerek?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen is úgy ismernek, hogy szorgalmas, precíz vagyok és komoly, mégis a korom miatt néha jóindulatból gyereknek neveznek.

Tehát nem bántásból, mert nem vagyok gyerekes, csak fiatalságom miatt így neveznek, sajnos azonban ez nagyon zavar engem..


2014. nov. 17. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miyen beosztás?
2014. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Titkári. Egyedül vagyok titkár, tehát az egész titkárság és az ehhez kapcsolódó ügyintézés az én terepem, ill. az igazgató "jobb keze" vagyok.
2014. nov. 17. 15:18
 3/5 A kérdező kommentje:
És minden dolgozó hozzám fordul, tehát a segítségükre vagyok, mert van amit én látok el az ő munkájukban is.
2014. nov. 17. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
ha alacsony vagy akkor azért neveznek gyereknek.
2014. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Faterék 50 körül is úgy hivatkoztak egymásra sztorizáskor, hogy "a gyerek", és egyáltalán nem elmarasztalóan. Ífjúkorból bennragadt szójárás volt, és akkor kezdett csak kikopni, amikor már időről-időre el kellett gyászolni valakit a baráti körből. Régebben valahogy jobban ott élt mindenki tudatában a "szent" dolgok tisztelete, és még a napi szóhasználat anomáliái is csak a jóindulatú értelmező fejében nyertek értelmet. Ebben az esetben valahogy mindig ott lebeg, hogy "gyermeke valakinek", ettől lett olyan személyes, bensőséges töltete. Hát igen, az öregek ránézésre jobb arcok lehettek fiatalon, mint a mai emberanyag...
2014. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!