Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért beszélt egy srác olyan...

Miért beszélt egy srác olyan lekezelően velem csak, mert alacsony-vékony gyerek vagyok márt azt hiszik az emerek, hogy szűz, lúzer is?

Figyelt kérdés
Pedig se szűz se lúzer nem vagyok, sok csajjal volt már dolgom, mégis úgy beszélt velem a gyerek, mintha valami reménytelen eset lennék, akinek esélye sincs a lányoknál.
2014. okt. 19. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy miért teszi. Xard le, hidd el ez a legjobb tanács. :)
2014. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig láthatóan komplexusos vagy, olyan dolgokat látsz mögé amiktől félsz.
2014. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz az eset, mint mikor egy négerrel valaki lekezelően viselkedik, akkor rögtön annak tulajdonítja, hogy rasszista a másik, holott simán lehet, hogy tök más oka van.

Magyarul a te saját komplexusodat vetíted rá másra - hacsak nem mondta SZÓ SZERINT, hogy azért beszél így veled, mert alacsony és vékony vagy.

2014. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én bárhova megyek mindenhol lekezelően bánnak velem, csak mert vékony vagyok. Azon szoktak mosolyogni, hogy milyen nyomorultul nézek ki. Néha amikor sört veszek a boltban, akkor is egy jó nagyot belém rúgnak, mert elkérik a személyim, és utána még az orrom alá dörgölik, hogy egyáltalán nem nézek ki 21-nek. Az utcán sétálva is látom az emberek arcát, amikor rám néznek. Azt a megvetést a szemükben, amit az én látványom vált ki belőlük. Úgy néznek rám, hogy "jaj de jó, hogy én nem nézek ki ilyen nyomorultul, mint ez a nyomorék". Mondanom sem kell, a lányokra rá sem nézek az utcán, mert én érzem magam szarul, amiért a látványommal kell szembesülniük.
2014. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!