Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szlovákiai...

Mit gondoltok a Szlovákiai magyarokról?

Figyelt kérdés
Ti magyarok mit gondoltok Szlovákiáról,és egyben az ott élő magyarokról,Befogadnátok és ugynéznétek rá mint egy magyar emberre ,vatgy inkább,utálnátok ?
2014. nov. 17. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat voltam Szlovákiában, több alkalommal több hónapot töltöttem különböző részein, és nekem többnyire pozitív tapasztalataim vannak az országról és az emberekkel kapcsolatban is (nem csak a magyarokkal). Erdélyiekből már elegem van, mert nagyon elszállt az agyuk, beképzelt bunkó a nagy része (tisztelet a kivételnek), már ők nézik le az anyaország magyarjait, de a szlovákiai magyaroknál nem tapasztaltam ilyet, ahogy a vajdasági magyaroknál sem. Én teljes mértékben elfogadom őket és magyar emberként tekintek rájuk.
2014. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A határ csak egy képzeletbeli vonal. A magyar az magyar! Mind egy vérből származunk. :)
2014. nov. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ők is csak emberek, mint bárki más. Köztük is megvan minden réteg, vagy em,bertípusok, ami a magyarországi magyarok között, vagy bármelyik másik nép esetén.

A befogadás vagy nem tetszés kérdése sem ennyire egyszerű, nem lehet általánosítani.

2014. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont leszarnám hogy szlovákiai magyar e vagy magyar magyar, mindkettő lehet normális, és utálni való, nálam az egyén határozza meg. De így nézem bármelyik ország lakosát, amíg nem balhézni jön ide.
2014. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát itt egyetemen amikor kiderült rólam, hogy honnan vagyok, pont nem érdekelt senkit. Miért lenne ez gond?
2014. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem értem teljesen a kérdést, neked most bajod van a szlovákiai magyarokkal vagy nem, szerintem pont olyanok mint mi,azért mert Szlovákiában élnek attól még magyarnak vallják magukat és azok is...
2014. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szlovákiai magyar vagyok
2015. jan. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!