Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az atlagosnal gyorsabban novo...

Az atlagosnal gyorsabban novo babak csak testileg fejlettebbek mint a veluk egyidosek?

Figyelt kérdés
Vagy hamarabb kezdenek el csinalni dolgokat mint pl. fogni, ulni, jarni, beszelni, stb? Vagy semmi koze egyiknek a masikhoz?
2009. ápr. 27. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nincs összefüggés. az én fiam 6 hónapos, 8 kg és még csak a forgással gyakorlatozik. a barátnőm szintén 6 hónapos fia viszont már mászik, ő is nagy baba ugyanannyi kg 74 centivel.
2009. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ dehogy:) legalábbis ez nálunk egyáltalán nem igaz. Az én fiam mindig is hosszabb volt pl. mint más vele egykorú babák, idősebbnek is nézik folyton, de mégis minden "attrakcióval" fordulás, ülés, mászás, járás, kivárja az egészséges határ felső peremét:)

Már beletörödtem:) Ő ilyen és kész:)

2009. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én babámnál igaz. mindig is nagy volt hosszra. a súlya viszont csak akkor kezdett jobban növekedni mikor 4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást. 9 hónaposan 74 cm 9700 g. Már megy és mindent csinál. Olyan mint másnak az 1 éves gyereke:)
2009. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiamra ez nem jellemző, pedig elég nagy. 10,5 hósan ült fel és állt fel. 10,8kg és 81 cm!
2009. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínü azért megy késöbb minden a nagyobb babáknak,mert nagy a súlyuk is.A lányom 15 hónapos,9,3kg,78cm.Viszont 4 hónapos korától ül,6 hósan mászott 1 évesen pedig elindult.A barátnöm lány (aki egy idös Rebekával)3 hónappal mindent késöbb csinál.Ülés,mászás,jára´s.Viszont 11 kg,és 84 cm.
2009. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!