Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni, mit tegyek?

Nincs kedvem élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem semmihez,annyira unok élni. Rossz és unalmas. Jobb sose lesz nincs megoldás. Mit tegyek?
2014. nov. 19. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

miért lenne még cikibb? ja, hogy gond, hogy nem vetődik rád minden kangörcsös? küldesz nekik képet a melleidről vagy a nemi szervedről és szóba állnak veled...

nem cikibb semennyivel ha lány vagy...meg egyáltalán nem ciki...


akár itt is kereshetsz levelező partnert...nekem is van néhány levelező partnerem akikkel beszélgetek...


mióta van ez az állapot?

2014. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kb. 6-7éve de közbe kicsit megjavult sikerült 1-2 barátot meg egy palit szerezni ,de most még rosszabb mint előtte. Én hülye mindent beleadtam a kapcsolatokba és minden mást háttérbe helyeztem. Ilyen súlyósan kb pár hónapja van gond,főleg most hogy tél közeledik :( A volt pasim társaságát is nagyon szerettem,de most így ez a banda is ugrott. Ki vagyok teljesen!
2014. nov. 19. 17:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj! Eloszor is valtoztass a hozzaallasodon!:) Lasd meg a szepet a Napsutesben, a mosolygasban. Legy nyitott, segitokesz, joindulatu! Mosolyogj a vilagra es vissza fog rad mosolyogni!:) Csak legy kitarto! Ahhoz, ha szivarvanyt akarsz latni, elotte meg el kell viselned az esot!;)
2014. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!