Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lehetetlen az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen az interneten megismerkedni, normális, értelmes, kedves lánnyal?

Figyelt kérdés

Facebook-on úgy gondolom egy értelmes lány nem válaszol, ha ráírok csak úgy ismeretlenül.

Az internetes társkeresők egyenesen botrányosak, egy értelmesen megfogalmazott levélre KB 20 nőből 1 hajlandó válaszolni. :) Az ilyen félig meddig közösségi, félig meddig ismerkedős oldalak, BADOO, HOTDOG, stb még ennél is botrányosabbak.

A chat oldalak meg az internet legaljává váltak az elmúlt 3-4 évben. Oda már jó érzésű ember nem jár föl. :)

Szóval vannak olyan helyek az interneten, ahova járnak még egyáltalán, normálisabb belső világgal, életszemlélettel rendelkező lányok ismerkedni?



2014. nov. 18. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Az általad leírt lányok nem interneten keresnek párt, mert valószínűleg már van barátjuk és nem szorulnak rá a gépes ismerkedésre:)
2014. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer megismerkedtem itt egy töknormális, művelt, kedves dunaújvárosi csajjal. Az ELTE-re járt. Innen is üdvözlöm.
2014. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es pedig el se képzelnéd szerintem, hogy mennyi normális, rendes lánynak nincsen párja. És az ilyenek nem nagyon járnak buliba, szórakozni, jó pár egyáltalán nem jár sehová sajnos. De úgy látszik az ilyen lányok neten se nagyon nyitottak az ismerkedésre. :)
2014. nov. 18. 17:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon még barátozni sem lehet. Miért? Mert akikkel beszélgetsz legkésőbb 1 nap múlva eltűnnek és sosem írnak többet... Még ha megígérik hogy fogják akkor sem. Egyre bosszantóbb ez a jelenség és egyre inább vesztem el a hitet annak irányába hogy valaha is lesz akivel hosszabb távon is beszélgethetnék... Velem lenne a hiba, mert mindenki megutál...? De hát se előzmény, se ok...
2014. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ahogy látom csak fiúk válaszolnak, jó lenne ha válaszolnának rendes lányok is, hogy ők ismerkednek-e neten, ha igen akkor hol, hogyan. Ha nem ismerkednek akkor miért nem. :)
2014. nov. 18. 17:11
 6/17 Buford Tannen ***** válasza:

Nekem sikerült innen 2x is.

Saját hibámból nem lett kapcsolat egyikből sem.:(

2014. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól félek igen!

Lehetetlen dolognak tűnik!

Én több mint egy évig aktívan próbálkoztam mindenféle oldalon.

Eleinte azt hittem, hogy rengeteg szeretetre éhes nő van.

Súlyos tévedés!

Csupa kiégett, számító, sértődött, haragos, bosszúszomjas hárpiával hozott össze a sors.

A beltartalmat nem igazán értékelik. Pedig mind ezt mondja! :)

De duma az van! És oly könnyen mondanak ítéletet bárki felett!

Szóval jól "megrúgdostak"! Erre jó volt!

És a leg szebbek a leg bunkóbbak!

Ez nem előítélet, ez már statisztika!

2014. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bár rólam már lekéstél, engem Tinderen ismert meg a párom. Elmondása szerint elég jó volt a felhozatal egyébként, előttem is randizott másokkal, csak végül velem hozta össze az élet.
2014. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6


Hogy érted el, hogy ne tűnjenek el 1-2 nap után? Mivel vetted rá őket, hogy ne hagyjanak el mint levelezőbarát? Én naponta boltok ebbe, hogy dumálok egy pár emberrel és mind eltűnik. Azt nem tudom hogy MIÉRT. Még csak meg se mondják miért... Mit csinálok rosszul, miért leszek ennyi idő után utálnivaló?

2014. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Én társkeresőn ismertem meg a feleségemet, aki egy rendes aranyos nő, és 100%-ig az ideálom külsőleg is. Regisztráltam a társkeresőre, aztán egy ideig nem foglalkoztam vele. 2 héttel később lett rá időm, és írtam 5 nekem tetsző csajnak. Hárman válaszoltak is, aztán pár üzenet után már csak az az egy érdekelt, aki végül a feleségem lett. Akkor amúgy 20 éves voltam (21-hez közel). Most 25. Szóval nem lehetetlen normális nőket ilyen formában megismerni.
2014. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!