Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki aki már megélte a...

Van valaki aki már megélte a halálközeli élményt? Vagy estleg valaki nem ismer olyat aki már ezt átélte?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék egy olyan emberel beszélni aki már átélte ezt a csodálatos élményt. És ha szeret róla beszélni akkor kérdeznek is tőle pár dolgot . Kérem csak olyan válaszoljon aki tud is benne segíteni!

2014. nov. 21. 17:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ált. szó nélkül hagyom az ilyen kérdéseket ,de azért most megkérdezném :mond csak honnan veszed hogy az egy csodálatos" élmény?
2014. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Átéltem. Bár számomra ez nem volt egy pozitív élmény, így nem mondanám, hogy csodálatos volt.
2014. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Testnevelés órán dobáltuk azt az 5kg-os golyót, és ép, hogy pár centivel a fejem mellett esett le. Énalig vettem észre, csak a társam sz@*rta össze magát. 1 napig még foglalkoztatott a dolog, hogy mi lett volna ha eltalál, és ott maradok, de azóta 5-ször ha eszembe jutott (3 éve volt). Viszont inspirált arra, hogy mindig figyeljek a környezetemre.

Egyáltalán nem pergett le előttem az életem, semmi különleges nem történt.

2014. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
De el se talált, miért pergett volna?
2014. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én átéltem, de nem volt annyira pozitív.
2014. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egyik haverom a másik haveromat (régen, kicsik voltunk) majdnem fejbe dobta egy téglával nagyon messziről, ez csak eszembe jutott a súlyzós kommenttől :D néha belegondolok, hogy mi lett volna ha eltalálja és meghalt volna, hogy mondtuk volna el a szüleinek? én akkor nagyon megijedtem, kicsi voltam, de tudtam mi történhetett volna..
2014. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
A halálközeli élmény nem azt jelenti, amikor majdnem eltalálnak valamivel és megijedsz.
2014. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak enyhe halál félelmem volt.Majdnem meg fulladtam .Levegőt venni se tudtam se ki fujni.Kicsit be pánikoltam..
2014. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Volt ilyen élményem. Nem igazán szeretek róla beszélni, de ha van kérdésed írhatsz.
2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Engem is érdekelne az élményed. Leírnád mi történt és mit tapasztaltál, mire emlékszel?
2014. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!