Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki aki már megélte a...

Van valaki aki már megélte a halálközeli élményt? Vagy estleg valaki nem ismer olyat aki már ezt átélte?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék egy olyan emberel beszélni aki már átélte ezt a csodálatos élményt. És ha szeret róla beszélni akkor kérdeznek is tőle pár dolgot . Kérem csak olyan válaszoljon aki tud is benne segíteni!

2014. nov. 21. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8-as, nem a halálközeli élményre írtam a kommentem... :@ hanem arra a súlyosra
2014. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
bocsi 7-es
2014. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én minden nap átélem ezt, átmegyek a zebrán és egy másodperc múlva jön a kocsi. o.O

Viccen kívül igen átéltem, bár nem volt annyira durva így utólag visszagondolva, de majdnem megfulladtam.

Óvodás koromban úszótanfolyamon voltam és elsodort a víz és nem ért le a lábam és elsüllyedtem, nem kaptam levegőt. Anyukám ruhástól ugrott be a vízbe, és oda is úsztak hozzám azonnal mikor látták,de erre nem emlékszem, szerencsére nem kellett újraéleszteni meg semmi, de őszintén nem emlékszem milyen érzés volt. Csak arra tudtam gondolni, hogy csinálnom kell valamit, de pár másodperc és nagyon megszívtam volna.

2014. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer kisebb koromban a szüleimmel elmentem a strandra és a strandon volt egy ilyen zsinór a két térfél között, én meg ha jól emlékszem, át akartam úszni alatta, de valahogy a lábam köré tekeredett és nem tudtam felmenni és apám pont ott állt mellettem, de valamit így figyelt és nem vette észre, hogy ott fulladozok, csak akkor, mikor már majdnem megfulladtam....és leszedte a lábamról azt a cuccot és utána évekig nem mertem annak a madzagnak a közelébe menni. De ez amúgy nagyon durva volt, komolyan azt hittem, hogy meghalok, de nem emlékszem ilyenre, hogy lepörgött volna előttem az életem, bár az is igaz, hogy nem voltam annyira sokáig a víz alatt, hogy elveszítsem az eszméletem :/

17/l

2014. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A halálközeli élményhez az kell, hogy a klinikai halál állapotába kerüljön az ember, tehát leálljon a szívműködése és a légzése.
2014. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

a halál közeli élmény röl csak az tud mondani valamit

aki már átélte:!és nem tévesztendö ösze a halál félelem mel.

én már áttéletem.hogy jo e vagy rosz?atol füg ki hovakerül ép akor.én szerencsére jó felémentem.ezért nekem egy csodálatos rendkivöli élmény volt.

2015. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
rendkivüli
2015. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!