Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregasszonyok miért tolakod...

Az öregasszonyok miért tolakodnak annyira a buszon hogy fellöknek másokat?

Figyelt kérdés

És még ők szidják a fiatalokat...Mikor ők sem tudnak rendesen viselkedni. Ölnének a helyért a buszon.

Arra nem gondolnak hogy esetleg a fiatal is lehet rosszul,vagy beteg,fáradt?



2014. nov. 21. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom egyszer én is megöregszem, de nem leszek ennyire hülye.
2014. nov. 21. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
te mar most az vagy.
2014. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Vagy TE!
2014. nov. 21. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Mivel öregek, már megedződtek. Tudják, hogyan kell érvényesülni a buszon, utat törni a tömegben. esetleg egy szellentéssel elriasztani a nem szimpatikus embereket.

Vannak kedves nénik/bácsik is, akik ha látják, hogy direkt összehúzódok, csak azért, hogy ők elférjenek, még meg is köszönik.

Aztán vannak a tipikus bunkók, akikkel a te bajod és meggyűlhetett kérdező, nekik csak "véletlen" adom át a helyet, hagyom, hogy lökdössenek, mert abból indulok ki, hogy normálisak.

A fele viszont egy dagadt állat, azért lökdösődik, mert mindig beakad valamibe a hája.

2014. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát általában azért, mert az utasok 90%-ának ez az alapelve, hogy én nem állok fel, majd feláll más. És így próbálnak meg érvényesülni.
2014. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet én is utálom. Alig férünk el a buszon oda vagyok szorítva a falhoz. Erre jön az öreg és töri magának az utat. Nem megkér hogy menjek arrébb amit ha akartam volna se tudtam volna hanem megszólal hogy "Mi a f*aszért állsz az útba". Ilyen stílussal szól hozzám és meglepődött mikor így válaszoltam hogy "B*azdmeg azért mert máshol nincs hely". Erre elkezdi hogy mit képzelek arról hogy így beszélek vele és hogy tanulhatnák tiszteletet ahelyett hogy beállok hogy ne férjen el. Hát megmondtam neki hogy talán ha lefogyna akkor elférne és nem a testszagával kéne az embereket elijeszteni a helyért. És amúgy is mit vár hogyha olyan stílusban szólít meg valakit?

A másik kedvencem mikor egy csomó hely van a buszon, de az öreg úgy bámul rám mert fent van a táskám mintha minimum sorozatgyilkos lennék. Nyilván majd ha kell másnak a hely hogy leüljön akkor le fogom venni.

Aztán van az amikor van más ülőhely, de ő azt akarja amin én ülök. Azt hogy miért nem tudom, de beáll mellém és bámul. És csak bámul. Ha felállok leül, de nem menne arrébb 2 métert leülni. Én akkor én kezdem magam rosszul érezni meg bunkónak. Az ilyen mit érez? De aki hülye azon nem lehet segíteni... :/

Persze a legtöbb ember kivétel, csak az ember általában nem azokat jegyzi meg :/

2014. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számukra már egy háborúval ér fel, ha meg tudnak tenni néhány lépést. Nem érdekli őket semmi új, mert már nem alkalmazkodnak. Számokra az önzés a túléléssel egyenlő.
2014. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%

az idősek, öregek már sok mindent láttak, megéltek...

a kérdező valószínű, hogy lelencgyerek, nincsenek öregek a családban..ha vannak, akkor gondolom azok nyugdíjából veszi a piát..


itt könnyebb megkérdezni, mert kizárt, hogy idős ember, illetve a családja öregjei olvassák, és lebasszanak neki két-három marhanagy sallert...


tessék elmenni egy öregek otthonába, és ott megkérdezni ugyanezt.

érdekes válaszokat fog kapni. megérteni nem fogja a kérdésből következtetve.


edzés után és is fárdadt vagyok, de fura lenne ha ülnék..

2014. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

#8

Igen, mondjuk te is leszel öreg, de ugyanilyen utálatos marad a természeted. A kérdező nevét sem tudod, de már rögtön felvázoltad az életét.

Az öregek otthonába élő emberek pedig nem szoktak buszozni, nincs is miért nekik.


"edzés után és is fárdadt vagyok, de fura lenne ha ülnék.."

Belőled kiindulva akkor én meg azt írom: Megint egy olyan akinek nagyobb a bicepsze, mint az IQja.

2014. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8!

Neked kéne kiosztani két-három marha nagy sallert.

Egyáltalán nem vagyok lelenc.És nem piálok sőt megvetem ha valaki iszik.Még nem is dohányzok.Igen vannak a családomban öregek de ők nem "ilyenek" a buszon.És ritkán járnak busszal.


Volt hogy nagyon rosszul voltam szédültem mégsem tolakodtam, nem löktem fel senkit.

De ezt neked hiába mondom úgysem érted meg mert egy s** ggfej troll vagy.És ha ennyire véded az öregeket akkor ny**ld ki a s** güket!

2014. nov. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!