Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van nálunk egy forgalmas...

Van nálunk egy forgalmas sorompó, az öregnénik miért tolakodnak előre biciklivel hogyha utána elindulnak gyökkettővel és feltartják az összes biciklist?

Figyelt kérdés
Kb. 10 percig van zárva és elég forgalmas az átkelő, meg elég sok arra a biciklis. Ott szépen felgyülemlik 10 perc alatt 10-20 kerékpár, de az utolsó percben mindig jön egy öregnéni aki átverekedi magát a 20 méteres biciklisoron, beáll legelőre gyakorlatilag a vonatsínre, majd mikor a sorompó felenged akkor kell neki egy fél perc mire elindul és lassabban teker mintha sétálna, közbe más meg sietne a munkahelyére, dolgára vagy haza...
2014. szept. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mert nekik már kevés van hátra és a maradék időt szeretnék a legjobban kihasználni.
2014. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán félnek, hogy mire rájuk kerülne a sor, hogy átmenjenek, addigra újra lezár a sorompó. :-)))
2014. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Legközelebb lökj rajta egy kicsit, amikor jön a vonat.

De most komolyan: Mert azt hiszik, hogy bármit megtehetnek. Rohannak a busz után, de ha nem adom át a fájó térdemmel (porcgyengülésem van) a helyet, akkor ott visonganak felettem. Sőt, ugyan ezt megcsinálta úgy, hogy be volt gipszelve a lábam. Iskolanapon mennek tömegesen a piacra, és a diákok nem férnek fel tőlük a buszra, de ők pampognak, hogy "mért nem tudunk egyel késöbbi busszal iskolába menni XD" A banyatankot áttolják a lábadon, és ha szolni mersz érte, akkor még nekik áll feljebb, hogy direkt teszi a húsz ember a kerekei alá a lábát. Orvosnál előretolakodnak, aztán leül trécselni, mert ő nem siet sehova. A csendes halállal (elektromos kerekesszék) a járda közepén mennek, de láttam már olyat is, hogy az úttest felezővonalát követte. Bicikliúton gyök kettővel mennek a bal oldalon, és még rád is húzzák a kormányt, ha kikerülnéd. Egyszer mentem a járdán, a fülhallgatóval a fülemen, és egyszer csak erős fájdalmat éreztem a bokámban. Egy vénasszony a botjával vágott lábon, mert nem mentem el az útjábol. Van még egy pár ilyen történetem, de szerintem ennyi eléglessz. És amúgy nem vagyok pszichopata, tisztelem az időseket, betartom az illemszabályokat, de annyi köztük a bolond, hogy az hihhetetlen.

20F

2014. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 20 éves f remélem naymamád nem ilyen.

Amúgy vonat alá vagy elé lökni azért nem lenne szép dolog.

2014. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Sok olyan idős ember van, aki úgy érzi, mindent megtehet, csak azért, mert idős.

Aztán ott vannak azok, akik tényleg nem érnének át, ha nem indulnának el azonnal.

2014. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a dolog rajtam múlna, 60 év felett nem engednék senkit se biciklizni, még tolni sem. Ahogy némelyik közlekedik az kész katasztrófa. Meg használják ezeket az elektromos bicikliket, vagy robogókat, amikkel ténylegesen robognak mint a gyorsvonat, megállni tudni már más kérdés. Úgy vannak vele hogy a KRESZ rájuk nem vonatkozik. Útkeresztezõdésben nem (mindig) állnak meg, hiába ott a stoptábla, kivágódnak a kocsi elé, és ha valaki elütné õket õk lennének felháborodva hogy " há ménnek ezek mint a' állatok"
2014. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!