Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életeket tesz tönkre a napi...

Életeket tesz tönkre a napi sz_r nevű oldal. Hogyan tehetnek meg mindent következmények nélkül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy nem követnek el bűncselekményt. A képek, amiket kitesznek, az internetről származnak, vagy magánemberektől, akinek a képen látható illető küldte a képet. Saját felelősségre ugye.
2014. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Életeket tesz tönkre? Azzal hogy kiraknak néhány képet+valami szöveget hozzá? Ha valakit ez tönkretesz az elég gáz...
2014. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Razorclaw ***** válasza:
38%
Azon az oldalon kevés az értelmes lény, nekik az életük nem az oldal miatt fog tönkre menni! Én magát az oldalt megszüntetném mert roh@dt undorító ami ott megy! Azt sem nagyon értem, hogy akik nap mint nap, undorító életű emberekkel foglalkoznak a normális életükre jut idő?
2014. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
HAJRÁ NAPISZAR! HAJRÁ CAPTAIN! ROHADJ MEG HURKA! ÖRÖKKÉ!
2014. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy a képeket a netről szedik, de más környezetbe helyezve, embereket aláznak. Valóban tönkre lehet tenni ezzel embereket. A gond az, hogy erre igény van, másképp nem működne. A gyerekeket nem a toleranciára nevelik. Nyilván aki buta képeket tesz fel magáról, annak nincsenek olyan értelmes szülei, akik elmagyaráznák neki, hogy kisfiam, ilyen hülyeséget ne csinálj, mert ki fognak cikizni, könnyű annak kiröhögni a másikat, aki jó környezetbe születik.
2014. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy ezt a kérdést elolvastam, felnéztem, és mit kell látnom? Egy rokonomat félmeztelenül, kirakott csöccsel. u_u
2014. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%
Talán nem kellene magadról olyan képeket felrakni közösségi portálra, amit ciki vagy szégyenletes...
2014. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
akármelyik oldal az interneten tönkretehet/rendbe hozhat életeket...azon az oldalon sok olyan kép van amin tudnak az emberek nevetni...és a nevetés jó hatással van rájuk...szóval lehet meg van a negatív oldala...de mellette van amin segít...a sok lelki betegnek nevetésre lenne szüksége...és aki MÉG nem az, nevetés nélkül könnyen azzá válhat a sok lelki beteg között...aki meg cikis képet tölt fel az meg is érdemli, hogy hatással legyen az egész életére...meg ha hagyja, hogy megörökítsék olyan helyzetben...
2014. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kell viselkedni, és akkor nem kerülsz fel a hasonló oldalakra. Ezzel meg is lehet oldani a problémát.
2014. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekes, az én életemet nem tenné tönkre, mert nincs rólam semmi kompromittáló, gáz fotó az interneten. (amúgy van, de nyilván nem vagyok fogyatékos, hogy feltegyem bárhová is..)
2014. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!