Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért posztolsz selfie-t...

Miért posztolsz selfie-t közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem posztolok sehová, mert veszélyes. Az emberek nincsenek tisztában, hogy a megosztott információik alapján mennyire könnyű manapság ellopni az személyazonosságukat és visszaélni vele. Oktatni kellene.
2014. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátaim, családom szeretik.
2014. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem csinálok selfie-t, mert unalmas, életunt, komoly, hülye gyerek vagyok, akinek van önuralma, önkritikája, intelligenciája és megfelelő értékrendje.
2014. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert miért ne?
2014. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kb. 2 hónap után nem találkoztam a barátaimmal az egyetem miatt és összejöttünk, majd csináltunk egy képe azt feltesszük. De egyébként én nem szoktam kirakni. Szóval butaság szerintem, és igaza van az elsőnek... én ismerek egy embert aki lopkodja a személyazonosságot... hát mióta rájöttem nem nagyon beszélek vele. És láttam mi mindent művelt, szóval vigyázni kell vele.
2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert van ami jól sikerül és ha lájkolja 60 ember,akkor az emeli az önbizalmam,hogy bizonyos esetekben szép vagyok. Én ezért.
2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sem posztolok, mert nem értem miért kell minden egyes apró mozzanatát közzétenni az ember életének. amik eddig lejöttek nekem, az a lájk gyűjtögetés, népszerűséghajhászás, szépnek érzi magát valaki, és feltétlenül szeretné ezt tudatni a világgal, nem talál jobb elfoglaltságot a közönséges és hasonlóan butácska barátaival, annál, hogy buta képeket készítenek, aztán ezt közzétegyék, mutatva milyen jóban vannak, és együtt töltik az idejüket, és még ezer lehetőség.
2014. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit miért csinálok?
2014. okt. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!