Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülne egy...

Kosztyu99 kérdése:

Milyen ajándéknak örülne egy lány?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit szeret, de azon felul tipikus csajos ajandekok ruha, ekszer,parfum, smink, koromlakk, pizsama, fehernemu- ezekbol egy nonel sosem eleg :)
2014. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Énis csatlakozom az előttem szólóhoz csak jól válaszd meg ruhánál például buktató lehet a méret. Ha már együtt vagytok a fehérneműből te is hasznot húzhatsz elég rendesen de én ha azt adnék szülinapra stb mindig kiegészíteném valamivel csoki valami kis képeslap vagy még egy ruha darab körömlakk csak hogy a szülőkkel is jó legyen a viszony mert ha pl apa lennél te sem örülnél ha a lányod oda szaladni hogy "nézd milyen bugyit kaptam ma este le ís tépi rólam" ez persze csak túlzás. Még eg kis ajándékkal is nagyot szakíthatsz persze nem azt ell nézni hogy neked mia jó de ha szereted és látod hogy boldoggá teszi az amit kapott szerintem annál jobb érzésed nem nagyon lehet. Én pl.már varrtam is barátnőmnek ajándékot valentinnapra egy kis plüss macskát. de bármit is veszel sok sikert!
2014. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amit az elso irt az mind..esetleg meg egy markasabb tusfurdocsomag. Body shopban nagyon jok vannak,szep csomagolas,jo minoseg,finom illatok:) meg esetleg meg Lush(sajnos az aruk nem a legolcsobb)En speciel olyannak amiben van testapolo,testvaj,es borradir.

(Vannak olyanok amik csak tusfurdo,vagy csak testvaj,vagy tobbfele ajakapolo,de szerintem igy a legjobb:))

Valamint amit szerintem minden lany szeret az a csokiii!:D

De en legeslegjobban most ekszerre vagyom,remenykedek hogy az lesz a fa alatt a paromtol. Nem sok tizezres dologra gondoltam nyilvan,hanem valami ezustozott parezer forintos egyszerubb csinos nyakihoz.:) eddig sosem hordam ekszert szinte,de mivel tole kapnam biztoshogy minden nap rajtam lenne.

Egyebkent en kaptam mar tole konyveket (szulinapomra a szurke 50 arnyalatanak 2.,3. reszet,melle oreot,csokit..viraggal is meg szokott lenni,tobbszor volt mar hogy random atjott hozzam rozsakkal..nagyon jol esett..a kedvenc parfumomet (Christina Aguleira. by night) is megvette nekem a letezo legnagyobb kiszerelesben..nagyon orultem ezeknek.

(9honapos kapcsolat)

Remelem tudtam segiteni :) 17/l

(U.i: ha tudnank hogy 'milyen statuszba' vagy ezzel a lannyal konnyebb lenne. Baratno(miota?),baratnojelolt,vagy csak baratok vagytok..+hogy alkalomra szeretned meglepni,vagy csak ugy. Ha ezeket leirod es szeretned akkor szivesen adok meg otleteket)

2014. nov. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy modern vibrátor
2014. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egyéniségtől függ. Ezt így nem lehet belőni, hogy "a lányoknak" mik tetszenek. Kinek mi.

(Habár, mivel a legtöbb ember szereti a hasát, egy finom, minőségi édességgel nem nagyon lőhetsz mellé. :) )

2014. nov. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék se sminknek, se parfümnek, se tusfürdő csomagnak, se ruhának. Viszont aminek igen: jó könyv, rajzhoz felszerelés (pl. jobbfajta ceruzakészlet, bár az elég drága), kendő/sál (az ízlésemnek megfelelő), vagy valami teljesen kreatív dolog, amin látszik, hogy sokan gondolkodott az illető. :)

Bár nagyban függ attól, hogy milyen idős lányról van szó, és milyen személyisége van.

19/l

2014. nov. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy hosszú, 34órás ölelésnek a fiútól.:)

Vacsorával, amit ő főzött.:)

2014. nov. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sztem inkább kérdezd meg tőle. Tőlem is megkérdezte a pasim,h mit kérek karácsonyra,mert nem akar hülyeséget venni. És pl. ami egy nőnek tetszik,táska,csizma,vagy ruhák,azt te nem tudod megvenni ugyse,mert ehhez mindenképpen kell ő. sztem menjetek el együtt,az is jó mulatság lesz. :)
2014. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dugd meg.
2014. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet egy egyéni ötletnek, amit nem lehet üzletben vásárolni.
2014. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!