Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok/holgyek! Milyen ajandek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/holgyek! Milyen ajandeknak orulnetek?

Figyelt kérdés
a kerdes,hogy minek orulnetek nagyon.. tudom,hogy mindenkinek mas az izlese,de nem baj,legalabb sok otletet kapok. meg szeretnek lepni egy fiatal holgyet.. porcelantargy kilove,mert mar kapott!:) a kor es a nem most mind1. segitsetek otletekkel legyszi! koszi;)

2014. aug. 29. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem csoki, bármilyen mennyiségben
2014. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csoki, nem túl drága nyaklánc, plüssállat, bármi ami rá emlékeztet.
2014. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Manapsag a csajok a kepes dolgoknak orulnek.. en pl kaptam kepes parnat, kepes bogret, ami szint valt, ha folyadek van benne, kepes ho gombot. De van aki pl egy szep ruhadarabnak orul jobban.


Tudd meg "mi bolondja" a holgyiked s aszerint vasarolj... pl "taskabolond", vegyel egy szep taskat; "orabolond", vegyel egy divatos orat...vagy rozsakat minden mennyisegben...vagy ekszereket...


En szemely szerint annak orulnek, ha a (nem letezo) pasim jonne egy albummal, amelyik tele lenne a kozos kepeinkkel :)

2014. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a pasija vagyok (sajnos) igy hat a ruhak,orak,fotoalbum kilove. de nagyon koszi az eddigieket,akkor valoszinuleg majd egy csoki lesz meg meg valami,csak varom az otleteket meg:)
2014. aug. 29. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
én édesszájú vagyok, tehát csokii:) de igazándiból bármi egyedinek örülnék pl. egy szép idézet..
2014. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csoki mellé akkor már legyen egy csokor gyönyörű virág :) tudd meg melyik a kedvence vagy csak egy sima rózsacsokor, de vegyes színekkel :) és akkor már egy bók, hogy milyen gyönyörű...stb:))
2014. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire lesz hasznos a válaszom, mert ugye én csak 1 nő vagyok a sok közül. Azért letudom írni, hogy miknek örülnék nagyon.


-Nyaklánc óra

-Óra gyűrű

-Bármilyen más óra xD (nos igen, imádom az órákat :D)

-Álomnapló (néha lenne mit leírnom)

-Marcipános/karamellás csoki

-Díszes töltőtoll

-Szónikus csavarhúzó

-Tardis-os nyaklánc

és lényegében bármi ami Doctor Who-s (ez a kedvenc sorozatom)



Amúgy ha valamennyire ismered, akkor tudod, hogy nagyjából minek örülne :)

2014. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha már édesség, lehetne egy finom és szép sütemény is kreatívan csomagolva, esetleg egy könyv, ami neked tetszett (ettől személyesebb) (akár egy izgalmas utikönyv), valamilyen cuki bizsu (ehhez célszerű egy hasonló karakterű hölgy segítségét kérni), egy vidám, színes csokor virágnak szerintem mindenki örül (lehet beletetetni bonbonokat is akár), egy finom üveg bor, vagy likőr, stb stb.

Az egyik legkockafejűbb és fullsznob barátnőmet egy srác a cégétől házilag termelt paradicsommal vette le a lábáról és azóta is együtt vannak :)))

2014. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!