Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen ajándéknak örülnek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
műpénisz
2014. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, attól függ milyen az a lány....

Van akinek mindegy, csak drága legyen és csillogjon.

Valaki beéri már a szándékkal is, hogy gondolnak rá.

Nekem személy szerint a kreatív, nem közhelyes ötletek tetszenek, és nem feltétlenül valami tárgyi kacat, hanem mondjuk valamiféle élményszerű kisebb személyes program. Például egyszer volt, hogy egy játszótéren piknikeztünk bundás kenyérrel, na az nagyon tuti volt.

2014. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a virág mindig bejön, ha csak nincs annak a bizonyos lánynak allergiája valamilyen virágra

vagy egy pici szív kulcstartó is jó ötlet

vagy egy plüss is okés, ez minden korban jó, illetve aranyos dolog ha valaki ilyen ajándékot ad

2014. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a kapcsolat minőségétől, és az alkalomtól függ...


Ami nekem a legemlékezetesebb volt:még a kapcsolatunk elején a párom leszedett egy rózsát a saját kertjükből, és amikor mentem reggel a munkahelyemre nyitni, oda volt tűzve a zárhoz...


Egyetlen fillérjébe nem került... a mai napig megvan lepréselve. :)

2014. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fahéjas Alien ***** válasza:
A 3-as válaszoló ajándék tippjeitől tuti kiverne a víz. a lányok különlegesnek akarják érezni magukat, ha fontos neked az illető, valami egyedit találj ki, ne bevett közhelyes akármicsodás szívecskés nyálasságot.
2014. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Most?

Egy Manolo Blahnik csizi

Egy Zac Posen kabát/tasi

Egy új BlackBerry cuccoknak öriznék ^^

2014. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek: A fiúk milyen ajándéknak örülnek?


Megfejtés: Meglepő módon a lányok, mint a fiúk is, egyéniségek, tehát nem lehet általánosítani. Nincs olyan dolog, aminek univerzálisan minden lány örül. Tehát: fogod az adott csajt, veszed a fáradtságot és megismered aztán egyedi alapon elbírálva eldöntöd, hogy mi tetszene neki.


#3 és niki_vagyok ötleteitől engem spec a ragya kiverne és szivárványosat hánynék, de hát nem vagyunk egyformák. Ha már muszáj megvásárolható dolgot mondani, Diana Walstad Ecology of the Planted Aquarium c. könyvével valaki igazán megdobhatna (amitől meg valószínűleg #3 és niki_vagyok kapna idegsokkot :D).

2014. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Death Note-os póló
2014. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 7 téged ha vagy lány vagy, vagy meleg lennék, szívesen megismernélek
2014. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Köszi, utána kukksizok a neten ^^

2014. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!