Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mikor kezdett...

Lányok! Nektek mikor kezdett nőni a melletek? És mekkora volt az első melltartó? 12L

Figyelt kérdés
Az osztályban mindig csúfolnak, hogy lapos vagyok. Pedig annyira nem is vagyok lapos ( van egy melltartom 70B ) de igazábol annyira nem is érdekel... Anyukámnak 80A-s volt a melle csak megmutette ...tudom h nem lehet tudni de szerintetek mekkora lehet ?:;
2014. nov. 24. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hé, csak azért csúfolnak, mert irigyek! Te még jobban jártál, én 16 vagyok és még mindig nem nőttem bele a 75A-ba. :) de ha még csak 12 vagy, akkor 100% hogy fog még nőni, ne aggódj. :)
2014. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évesen ,de mostanra már C-s,D-s melltartó kell sajnos ez van genetika, sajnálom. 19/L
2014. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!