Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor kaptátok az első...

Labradorre kérdése:

Lányok mikor kaptátok az első melltartótokat? Anyukátok vette, vagy ti kértétek? Milyen típusú és méretű volt? 13/l

Figyelt kérdés
Még nincs nekem,de kellene,mert minden poló alatt látszik a bimbó,de nem tudom,hogy hozzam fel a témát.

2014. aug. 4. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

15 évesen

A, mint most is

Egy ideje már kérleltem

Bimbije egy ovisnak is van. Ilyen alapon... :/

Hordj toppot

Melltartót azért hordunk (leginkább) hogy tartsa a mellet.

2014. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen kaptam az első melltartómat . 70/A méretet. Most 13 vagyok és 75/B - t hordok :D
2014. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

13 éves voltam én is, rendes kosaras 75 B méretű volt (most 75 C, 20 évesen).

Előtte már sokáig topot hordtam, úgyhogy nem volt ciki a bimbó miatt. Aztán simán megkértem anyukámat.

Nyugodtan felhozhatod szerintem. Ha megmondod neki, hogy neked már kellemetlen és rosszul érzed magad miatta, biztos vesz neked.

2014. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen, anyuval a piacon vettük. De az még nem igazi melltartó volt, hanem csak ilyen top.
2014. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

11-2 évesen még csak toppot hordtam, 13 évesen kezdtem melltartót hordani. nem tudom mekkorával kezdtem, mert 14 éves korom óta úgy érzem nem változtam semmit. 70D-s melltartót hordok.


22L

2014. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Topot már 8 évesen is hordtam, hogy ne látszódjon át a mellbimbóm, de melltartóm 13 évesen lett, mikor vettem magamnak egyet. Mivel semmi mellem nem volt soha így nem volt rá szükség igazából, nem is nagyon hordtam. Akinek nagy a melle annak már hamarabb is kellhet. Megmondod anyudnak ha vásároltok, hogy kell egy melltartó és kész. Semmi extra nincs ebben.
2014. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem pontosan, de olyan 11-12 éves lehettem, mikor az elsőt kaptam, de az topos volt, szóval nem kosaras, hanem sztreccses-gumis.

Simán kérd meg anyukádat, hogy szeretnél mát topot/melltartót hordani. Ha nincs melled, csak a bimbó tűnik át, akkor topot kérj, mert a melltartó akkor még fölösleges.

2014. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11-12 körül, anyukám elrángatott vásárolni, nekem nagyon nem akarózott pedig már akkor 75C környékén voltam, igazából előbb kellett volna venni :(. De az biztos hogy akkoriban már zavart hogy az ünneplős blúz átlátszik, mondjuk utána meg az zavart hogy a melltartó látszik át alatta :s.
2014. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11-2 évesen top, majd 13-tól melltartó, 70/b méretű volt, most 70/75 c-d 16 évesen
2014. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

és azt hiszem én hoztam fel anyumnak

előző voltam

2014. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!