Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kikapcsolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kikapcsolni egy melltartót?

Figyelt kérdés
Gondolom hülyén hangzik, de nem akarok bénázni az első alkalomnál.Milyen általában a csatja?

2014. aug. 3. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak összefele húzod majd kifele és kiakasztod. Nem nehéz.
2014. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Bicskával..
2014. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 vagy 3 kicsi pánt van általában, azokat kell szétkapcsolni

17/l

2014. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kézzel, úgy hogy összenyomod, középen lenyomod a kapcsot és kész is.
2014. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy csaj se várja, el főleg az első alkalmonál hogy te nem tudom mekkora profi legyél, én már évek óta ki tudom kapcsolni, egy kézzel de van amikor még most is bénázok. na és akkor mivan? jót nevetünk rajta :D
2014. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg anyukád egy melltartóját esetleg próbáld fel és akkor meglátod kb. hogy kell levenni. Tudom nevetséges meg gáz, de hát máshogy hogy tudnád megnézni? :D De egyébként amit a többiek is írtak, az is hasznos. 20/L
2014. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 3. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik többféle kapocs, ez a leggyakoribb megoldás (általában két, esetleg három sorban egymás felett):


[link]

2014. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!