Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek tőle, de ajándékot kell...

Félek tőle, de ajándékot kell neki adnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy a sulinkban minden évben ajándékot adunk annak, akit kihúztunk. Most, életemben először fiút húztam. Ez nem is lenne nagy baj, viszont egyszerűen kiráz a hideg attól, akinek adnom kell. Ő amolyan társasági ember,szinte mindenki kedveli az osztályban Én viszont egyszerűen félek tőle. Nagyon határozott, nyers személyisége van, és mikor együtt van óránk, állandóan faarccal bámul. Ha odanézek, akkor is folytatja, szóval legtöbbször inkább elbújok a hajam mögé(és 1000% hogy engem néz) Velem sosem volt bunkó, mindig előreenged stb., de valahogy nem tudok megnyugodni a társaságában. Szereti a logikai dolgokat, szerintetek örülne valamilyen logikai játéknak? Ismertek ilyeneket? Ès hogy nyugodjak meg, ha puszit is kell adnom neki? Tudom idiótán hangzik, én sem tudom miért ennyire "ellenszenves" mikor nem csinált semmit.

2014. nov. 24. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
cserélj valakivel cetlit.
2014. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, a tanár direkt felírta, ki kit húzott:(
2014. nov. 24. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmi negatívumot erről a fiúról. Tedd túl magad az ellenszenveden, legalább az ajándékozás idejére. Lehet, hogy nem is lesz olyan rossz, mint ahogy gondoltad.
2014. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy egyszerűen nem tudom megfogalmazni, és nem is értem, hogy miért nem kedvelem, hiszen rendes.
2014. nov. 24. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Puszit nem kell adni, max boldog karácsonyt mondasz
2014. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már sokkal nyugodtabb vagyok^_^
2014. nov. 25. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos titokba meg arra gondolsz ,hogy smárolnál vele mi?
2014. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont az jut eszembe a százmillió lehetőség közül x) Most lebuktam.
2014. nov. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!