Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mutat be a szüleinek...

Miért nem mutat be a szüleinek 6 hónap után?

Figyelt kérdés

Barátommal 17 èvesek vagyunk. 6 hónapja járunk. Az szerintem egy komolyabb kapcsolatnak mondható.Általában nálam talizunk. A szüleim ismerik, sőt a távolabbi rokonaim is..pl nagy nagynèni.


sokat alszik nálam. Hozzájuk viszont nem megyünk soha. Ez nem is zavar, csak hogy még mindig nem tudnak rólam semmit a szülei. Talán nevemet se.

Miért lehet ez? Szègyell? Vagy nem gondol komolyan?


2014. nov. 24. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
17 évesen kevés ember gondolja komolynak a kapcsolatokat,legalább is az én szemléleteim alapján.Szòval lehet h jól sejted: nem gondolja komolyan..attól még persze szerethet,de ez másik lap...
2014. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...vagy az otthonát/környezetét szégyelli, de Téged biztosan nem..! :)
2014. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászóló tökéletesen látja a dolgot. Ez az a kérdés, amire csak ez az egy válasz van. Egyértelmű, hogy a környezetét érzi "cikinek". Vagy nincs saját szobája, vagy megosztja a testvérével, más nem nagyon játszik. Ezzel csak egy baj van, ha nem beszélitek meg gyorsan, simán vége lesz a kapcsolatotoknak, mert ez egy ilyen "játék".
2014. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy éretlennek tartja a szüleit ahhoz, hogy elmondja nekik. Sok ember szülei egyszerűen nem tudják kezelni azt, hogy a gyereküknek párkapcsolata van és cikibbnél cikibb reakciók születnek. Szerintem ezt a dolgot bízd a barátodra és ne erőltesd.
2014. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Szóval akkor nem velem van baja....

A komoly kapcsolatot persze nem úgy kèpzelem hogy velem fogja leèlni az èletét. Mégha most azt is mondjuk. :D. Hiszen tudjuk hogy ez nem valószínű.


Egy szobája van tesójával. Őt ismerem. De egy bemutatáshoz nem kell külön szoba. Csak az fura nekem hogy a szülei sem kiváncsiak rám.

2014. nov. 25. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem a bemutatáson van a lényeg, hanem hogy nem tud felhordani téged a testvére miatt. Ezek szerint jó volt a meglátásom... Annak idején voltam hasonló cipőben (teljesen ugyanaz a szitu), ezért volt könnyű válaszolni rá. A szüleinek pedig bemutatna, de mivel a probléma továbbra is fennáll, így feleslegesnek érzi. Viszont pont ez a bökkenője, hogy megreked a kapcsolat, mert sem a szüleinek nem mutat be, se veled nem tud lenni kettesben, úgy ahogyan szeretne. Ez csak egyféleképpen oldható meg, albérlet, vagy hozzád járkál. Viszont ha ő a hozzád való járkálást cikinek tartja (mert ilyen felfogású), akkor ez egy újabb ok, hogy megszakadjon a kapcsolat közöttetek. Az én esetemben ez mindaddig szakításhoz vezetett, míg el nem mentem albérletbe. Szóval nagyon kitartónak és türelmesnek kell lenned, ha meg akarod fogni őt. Én azért szurkolok nektek.
2014. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!