Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ~4 hónap járás után mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~4 hónap járás után mi a véleményetek arról, hogy még nem mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés

Én már bemutattam őt, a kapcsolatot komolynak érzem. Sűrűn tudunk találkozni, ezzel nincs probléma. A viszony nagyon jó közöttünk, természetes és nem görcsös. Ő igazából messze lakik, nagy a távolság közöttünk és nem is akartuk elkapkodni az egész kapcsolatot, de most már elég komolynak érezzük ahhoz, hogy sor kerüljön a találkozásra az ősökkel. A távolság dolog nekem nem probléma, mennék hozzá szívesen, csak hogy nem hív. Megígérte, hogy majd a tavaszi szünetben (ami most van) mehetek hozzá, de úgy tűnik, hogy ez megint elmarad. Kicsit kellemetlennek érzem a helyzetet, mert olyan, mintha szégyellne, holott nem így érzékelteti velem. Kicsit elbizonytalanodtam, furán érzem magam. Őszintén szólva nem szeretném senki tanácsát sem megfogadni, csak a visszajelzésekre lennék kíváncsi, ki mit szól a dologhoz.

19/F


2012. ápr. 10. 02:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy a családja átmenetileg (valami miatt) háborús övezetté vált? És csak emiatt?! Csak értelemszerűen erről neked nem szeretne beszélni, mert valamennyire magánügy.


És most magánvélemény: bár férfi vagyok, én jó darabig nem hoznám haza a lányt. Ez minden, csak nem családi légkör. Kímélem az ősöket is egy plusz vendégtől, a lányt pedig a csalódástól.

2012. ápr. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Basszus, de hülyén jött ki ez a "plusz vendég"... :/

Na, biztos érti mindenki, hogy mire gondoltam.

2012. ápr. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy veled van a baj.Ha még nem voltál nála,akkor lehet hogy valamit otthon szégyell,(vagy valami nem stimmel): a szüleit,a helyet ahol lakik,vagy az anyagi helyzetet,ilyesmit.
2012. ápr. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem természetesen, ment a pipa.

Minden értelmes és kulturált véleményezést szívesen fogadok, meghallgatok bárkit.

2012. ápr. 10. 02:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzetük rendben van, a szülei több ismerősöm szerint is kedvesek. Ha valami gubanc lenne otthon, én elfogadnék bármilyen magyarázatot arra, hogy most miért nem alkalmas. De így, hogy hirtelen hallgat az ígéretről, furcsa az egész.
2012. ápr. 10. 02:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy szeret téged,és érzed is ezt,sűrűn tudtok találkozni,akkor még ne kombinálj azért ennyire.Várd meg amíg felhozza saját magától majd a témát.Azért 4hónap még nem sok idő,én egy kezemen meg tudom számolni kit mutattam be 30év alatt:)
2012. ápr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt mondanám mint a 3-as versenyző, annyival kiegészitve, hogy lehet ott egy fiú is és ezzel a helyzettel nem tud vagy nem is akar mit kezdeni, illetve még döntésre nem jutott. Egy korábbi szerelem, aki kapott tőle igéretet dögivel mielött elindult a városba, de úgy tünik ezeket az igéreteket nem sikerült betartani.


Feltételezem te is ezt sejted, ettöl tartasz, ezért is tetted fel a kérdést.

Azt mondanám túlságosan előreszaladtál ebben a kapcsolatban, mig a bnőd még csak félúton tart. Hogy visszafordul vagy sietve utánad lépdel ez idővel kiderül, de túl fiatalnak gondollak téged ahhoz hogy ilyen szinten belemélyedj egy viszonyba, ezer nő és ezer kaland vár még rád, nem kell függnöd senkitöl, csakis saját magadtól.

2012. ápr. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 asdface ***** válasza:
100%

Nekem az exem félév után sem mutatott be. Engem nem feszélyezett a dolog. Én úgy gondolom, hogy nem akarásnak nyögés a vége. Ne erőltesd a dolgot, nem azt mondom, hogy korai lenne, hanem azt, hogy túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen problémán fennakadj. Mindennek meg van a maga ideje. ;)

Ismerek olyat, aki 3 év után mutatta be a szüleinek, azóta férj és feleség.

Lassú víz partot mos.

2012. ápr. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
megigerte mert kikovetelted tole. de pl az en baratnom 22 es a szulei meg mindig kiakadnak ha csak ugy elkezdi hordozgatni a baratjait a hazhoz. kulonben is teged ugysem a szulei erdekelnek hanem az hogy miert nem tudsz nalla aludni! ha 19 eves vagy a lany 17-18 lehet vagy fiatalabb es akkor eggyertelmu hogy miert nem meri megkerni a szuleit hogy 4 havi jaras utan ottaludhass.
2012. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a pipa.
2012. ápr. 10. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!