Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Srácok! Titeket zavarna ha a...

Srácok! Titeket zavarna ha a csaj másfél hónap után haza visz bemutat a szüleinek. És ha a szülei nem szimpik? Vagy nem tetszik mondjuk a csaj családjának a lakása?

Figyelt kérdés
Szakítanál ezért egy csajjal akit szeretsz ?
2013. febr. 22. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha valakit szeretek maga miatt szeretem, nem a háza vagy a szülei miatt. Biztos zavaró tényező lenne ha a szülei pl utálnának engem, próbálnának keresztbe tenni, de ez nem indok a szakításra.
2013. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez így lenne alapvető.
2013. febr. 22. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Most Te vagy a Nő? És félsz, hogy barátod csalódott lesz ?

Vagy, Te vagy a f@szi?

2013. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2013. febr. 22. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

másfél hónap után kissé korainak találnám a szülőkkel való találkozást - ennyi idő alatt a lányt se ismerem még annyira, lényegében még mindig ismerkedünk, felfedezzük egymást, akkor meg hova jöjjenek még a szülők is?


És ennek megfelelően még egy igazán mély kötelék se alakulhatott ki, tehát ha a szülők és a lakás kellő mértékben mellbevágó, akkor igen, fennáll az esélye, hogy ennek kihatása lesz a kapcsolatra is, hogy én tényleg egy ilyen helyen szocializált emberrel szeretnék-e komolyabb dolgokba bonyolódni. Ez természetesen főleg akkor igaz, ha komoly kapcsolatot keresek, ilyen esetben igenis el tudja rontani a dolgokat, ha másfél hónap után szembesül azzal az ember, hogy a lány háttere olyan, amilyennel ő nem tud azonosulni, és elgondolkodik azon, hogy akkor érdemes-e ebbe belemenni.

2013. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5-ös jól mondja.


Én kérdeztem, hogy most Te vagy-e a Nő.


Magamból kiindulva úgy érzem, hogy ha a macska a tányérban feküdne, meg a mosogatóban mászkálna, akkor tuti idegbajt kapnék. Nálam egyetlen szempont van, ami nagyon fontos... Nem számít, hogy régi, kevésbé modern, ütött - kopott a lakberendezés, az sem zavar, ha egyszerű házról van szó, ami kicsit romosabb.


Egyetlen dolog számít, hogy alapvetően legyen tiszta hely. A WC, az étkészletek stb. Egy alap tisztaság az igényem.

A szülők meg olyanok, amilyenek, ezért elsőre szerintem nem szakítanék.


De, ahogy az 5-ös is mondta, előfordulhatnak nagyon mellbe vágó dolgok is. De, feltételezem, esetedben nem erről van szó.

2013. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!