Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éves kisfiú szülinapra...

4 éves kisfiú szülinapra adnátok ötleteket? Mivel fogolajom le a meghívott gyerekeket? Bohóc nem lesz, gyerek zene lesz magnóról, torta süti, szendvicsek falatkák, fejükre csákó, fújóka, lufik.

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 11:35
 1/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. szept. 17. 11:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi volt.

Nagyszerűen elvoltak, nem kellett szórakoztatni őket, játszottak az új játékokkal, meg persze a régiekkel is, táncoltak, szétkapták a lakást:)

4 éves a fiam, a meghívottak között voltak 5 évesek, és három évesek is, összesen 5 gyerek volt, az enyémmel együtt.

2012. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,aranyos vagy:),nálunk van az enyém aki 4 éves lesz,a tesó 13 hónapos,4éves kislány 4,5 éves fiú,2 fiú(3,5 évesek,12 évesek(fiú és lány)2 baba(6, hónaposak)és talán még egy 5 éves kislány.

8 gyerek és 2 baba +az enyém(13 hónapos)

2012. szept. 17. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, h jól sikerül, nálunk a lufi volt a menő nagyon, a kajával nem igen foglalkoztak, a torta volt még nagy szám:)

Én azt csináltam, h a nappalit teljesen kiürítettem, itt vadultak, a gyerekszobába nem is igen mentek, legfeljebb azért, h kihozzanak még 15 játékot:)

Mi a szülőkkel a konyhában kávéztunk, beszélgettünk, mondjuk rájuk láttunk, de semmi gáz nem volt:)

2012. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bábelőadás, gyurmázás, gesztenyéből figura készítés, rajzolás, kosárba dobás (akár papírgalacsint papírkosárba), matricázás a kisebbeknek, színezőfüzet, vagy nyomtatott lap a nagyobbaknak....
2012. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. szept. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!