Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te ilyenkor mit csinálsz?

Te ilyenkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Ha 20 percre ültödben elalszol, és azt álmodod, hogy általános isk. 8. osztályos létedre fibroblasztokból és limfocitákból szigorlatozol? és még kb. 03:15 tanulnod kell? (igazából kell tanulni)??????????

#hányinger #üvegporc #eozinofil granolucita
2014. nov. 26. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent?

"és még kb. 03:15 tanulnod kell?"

2014. nov. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogom magam elrakom a Röhlich-et és elmegyek aludni. B lehetőség, dupla Earl Grey, two filter one cup style. :-D És bőszen mondogatom magamnak, hogy fibrociták, fibroblasztok engem innen ki nem ba.ztok.
2014. nov. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is tudok kifejezéseket (poliominid goligon, ólomköpenyes vulkanizálás, astabil multivibrátor), de fibroblasztokról tuti nem álmodnék, mert azoknak a létezéséről sem tudok.


De ha efféle érne, akkor nagyon büszke lennék magamra a kreatív álmomért :D

Csak a tanulás lombozna le. Sose tudtam éjszakázni, bár egyetemen párszor megcsináltam vizsga előtt.

2014. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előfordult ilyesmi. Ilyenkor csináltam magamnak még 2 csésze kávét.
2014. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lefekszem aludni.
2014. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, mert nem értem a kérdésedet. Szerintem neked a magyar nyelvet kellene még tanulnod, különös tekintettel a helyesírásra és a fogalmazásmódra.
2014. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit se csinálok mert azt se tudom miről van szó.
2014. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

03:15-ig. Ezt szerettem volna írni.

Ha a fogalmazásmódom nem tetszik:


Cím:Te mit tettél volna a helyében?


Bevezetés: Sötét éjszakában egy nyolcadik osztályos diák ült egy fotelben, mely egy kis szobában állt a számítógép előtt. Sokat kellett tanulnia még az este szegénynek, ezért ült benne a tankönyvével.


Tárgyalás: Gondolt egyet, méghozzá milyet! Oly csavaros, s még a csavarosabbnál is csavarosabb gondolat szökött a fejébe. Emezt tartalmazta: "Leütöm a tanárt, a hülyeségeivel együtt. Elmegyek, s egy mogyoróvesszővel úgy elnáspángolom, hogy még a témazáró is csak úgy jajgatni fog beléje!

De nem! Nem teszem meg. Ez, ez...

...energiapazarlás! Ezt nem engedhetem meg. Hisz kell az erő, hogy tanuljak. A harmadfokú égési sérülések, s a limfociták tudományát mind magamba kell szippantanom."

Eme gondolattal ültében hirtelen álomba merült. Oly gyorsan, mint a gondolat. Húsz perc után rögvest felébredt a rémálomból. Kínjában ezt a kérdést tette közzé a http://www.gyakorikerdesek.hu oldalon. (lásd. fent) A kérdés kiírása után alig telt el egy óra, ismét álomba zuhant. S álmában mi történ! Megvilágosodott! (nem, nem arra gondolok hogy rájött, mekkora egy kalap sz*r ez az oktatási rendszer,nem.) Ha kettő napja elkezdi megírni a puskát, - elnézést a csúf kifejezésért, a segédcetli valóban megfelelőbb lenne ide - akkor már készen lenne vele.

Befejezés: Látod, ha szegény diáklány okosabb lett volna, a cetlit már két napja elkezdi megírni.

Vagy inkább aludt volna? Aludni jobb, így visszanézve ráébredtem. Ráadásul hasznosabb.

Itt a fogalmazásmódod, remélem tetszett.



(Amúgy az a vicces, hogy tz utáni nap álmomban fülorrgégészetből mentem szigorlatozni...)

2015. jan. 1. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem lehet, hogy azt jelenti, fül-orr-gégész kéne legyél?

2015. jan. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
14 vagyok, de a zene és a lovak jobban érdekelnek, mint a fül-orr-gégészet. :D
2015. jan. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!