Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A Munkahely változatos, munkából kifolyólag mindig más boltba kell mennem, viszont ott dolgozókkal nem igazán beszélhetek mert ugye még "idegenek is vagyunk egymásnak, meg alapból nem lehet, mert ugye látják a "kisfőnökök és rossz benyomást kelt, így a munkámat is veszélybe hozná.

De most is legutóbb az volt, hogy mentem egy helyre, Volt egy aranyos lány, és távolról láttam hogy figyelt engem, felnéztem rá, akkor gyorsan elkapta a tekintetét, és mintha el is vörösödött volna, annyira kivehető volt.. aztán pár percel később felém jött hogy megnézzen egy sort, de olyan látványosan billegette magát visszafele.. Mintha azt sugallná hogy "vegyem már észre.

aztán későbbiekben mikor egymás melett mentünk el olyan közel jött el mellettem..

Aztán később Váltottunk 1 szót vagyis én mondtam vagy kérdeztem valamit a munkával kapcsolatba. akkor meg olyan közömbösen egyszerűen válaszolt fél szóban.

Nap végén meg mikor mentem el köszöntem, 2en voltak épp arra, egyikük ő, és ő köszönt vissza először, hangosan, mintha már annyira közeli ismerősök lennénk. Mi lehet ez ? Miért van az hogy néz jelét is adja a szimpátiának, de ha meg közeledni vagy kommunikálni akarok vele akkor is nekem kell kihúznom belőle szavakat, amire félszavakban meg közömbösen válaszol.. De persze a köznyelvben a Nőknél ez semmit nem jelent. Valahogy még is.. annyira feltűnő egy ilyen viselkedés.


2014. nov. 27. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg elkezdeni vele beszélgetni elsőkörben. Az a baj, hogy nagyon sok ember állandóan a jeleket figyeli és nagyobb hangsúlyt fektet rá, mint kellene. Kommunikáció az alapja mindennek. Felesleges találgatni.
2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó, de ha egyszerűen nem lehet vele kommunikálni akkor még is hogy ?? Én most nem fogom ott órákig puhitani, győzködni hogy miért beszélgessünk..

Ha meg telefonszámot vagy facet kérek akkor meg az a baj hogy én milyen "nyomulós vagyok.. meg biztos csak meg akarom ... És sajnos ez a baj a Lányok többségével.. eleve olyan stílus meg úgy kell közeledni, hogy te meggyőzd hogy miért beszéljetek, hogy miben vagy te különleges meg más a többi férfitől.

2014. nov. 27. 12:12
 3/6 A kérdező kommentje:
De persze teljesen igaz amit mondasz kedves hozzászóló, hogy sokan a jelekre figyelnek elsőre, ami nem feltélen jó
2014. nov. 27. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Abba a kérdésbe trafáltál bele, kérdező, amire NINCS válasz. Sokan válaszolnak rá, de.. teljesen hibásan. Minden egyes nőnél mást jelent amit tapasztaltál. Szóval nem lehet leegyszerűsíteni arra, hogy például " ilyenkor a nő ezt meg ezt akarja". Mert ilyen nincs. Sokan ezt nem képesek megérteni, és túlgondolkodják az egészet.
2014. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-esnek is igaza van abban, hogy minden helyzet és ember más. Nem lehet általánosan bevált dolgokat írni.


Ha a lány meg nem akar kommunikálni, akkor hagyd. Te megpróbáltad, a többi nem rajtad múlik.

2014. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az én észrevételem az, hogy elég sok nő/csaj majdnemhogy ugyanolyan, sokszor hasonlóan ugyanúgy kezelnek reagálnak helyzetekre csak a divat kedvéért, mert hogy ha nem, akkor azt lehet mondani hogy kilóg a sorból, ugyan ezt férfiakról is ellehet mondani, Ezt a társadalmi hülyeséget a tini kamaszkorból hozzák, az h vannak 3an pl, egyiküknek van egy saját külön véleménye, akkor a másik 2 már ki is rekeszti a körből azért mert nem olyan mint ők és nem úgy csinál.. ezért hát annak az 1nek nincs választása, vagy elfogadja vagy kirekesztve élhet a társadalomtól. Sajnos ma már vannak ilyen társadalmi elvárások. saját tapasztalat, ha saját gondolkozásod szerint élsz, akkor egyedül is vagy, vagy 1-2 hasonló barát még akad, de nem leszel népszerű, s furcsának fognak tartani.
2014. nov. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!