Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Teljesen döntésképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már lassan 10 hónapja együtt vagyok.

Sajnos messze lakunk egymástól, így nem tudunk sűrűn nap mint nap vagy minden héten találkozni., de amikor itt van, volt hogy egy hetet is itt volt.

A munkája végett ő ingyen utazik hozzám, de ez most mellékes.

Most e hónap Csütörtökétől, a következő hónap végig tanfolyamra kell járnia, ami elég sok időt elvesz a napjából, nagyon korán kel, s napi 2-2 órát utazik, mert nem érte meg neki fent maradni a szálláson, s a körülmények sem megfelelőek.

A helyzet az, hogy jövő hét Szombaton jönne le hozzám, egész hétvégére, s a szülinapját is megünnepeljük. Viszont, igencsak nehéz hét lesz, teljesen ki fogja fárasztani ez a mindennapos fél 5 kor kelés, meg a 4 óra utazás, s akkor Szombat reggel is korán kellene kelnie, Vasárnap szintén későn érne haza, s jövő hónap végéig tart ez a tanfolyam.

Azt mondta, ő nagyon szeretne jönni, de aludni is,de az hogy nézne ki, ha egész nap aludna nálam. Így rám bízta, döntsem el én,hogy mi legyen, hogy jöjjön-e vagy sem.

Ha azt mondom jöjjön, akkor önzőnek érezném magam(bár ő azt mondta nem), Ha nem jönne, akkor csak 1 hónap múlva találkoznánk.

Én ötödikén kapok pénzt.

Nem tudok dönteni Mondjam azt, most ne gyere, kibírjuk, s akkor jövő hónap végén lejön, vagy pedig mondjam, gyere, nem baj ha alszunk egész nap, csak velem legyen?

Ti mit tennétek?

Tudom, szeret annyira, nem mondana nemet,de azt is szeretném, pihenjen..Nem vagyok önző, épp ezért patt helyzet.

Mondjam azt, igenis gyere, majd alszol nálunk, vagy mondjam,hogy pihenj, kibírjuk ezt az egy hónapot?


2014. szept. 21. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi lenne akkor ha te utaznál hozzá?
2014. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom.

Inkább mond le a találkozót, engedd pihenni, hiszen úgyis ki lesz ütve teljesen. Beszélgetni tudtok skype-n keresztül is ha ébren van.

Ha elmegy, akkor úgyis fennmarad ameddig a szemét nyitva tudja tartani, és utána akár 9-10 órát is végig alszik egy huzamban.. Persze te megérted, de hidd el, 4 óra kóma után már picit nyaggatnád, hogy ébredjen fel, és foglalkozzon veled, mert te unatkozol..

Így ha ő otthon alszik, te is otthon vagy, tudod a magad idejét úgy alakítani ahogy akarod, és ő is tud pihenni.

2014. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha alszik is,akkor is nalad van es legalabb lathatod,24orat csak nem alszik.
2014. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most írtam, én csak ötödikén kapok pénzt.

Nem vagyok már diák,így cirka 10 ezer kellene az útra.

Ő ingyen utazik a munkája miatt. Felmennék én is, de csak hatezrem van.Azt meg nem akarom, ő fizesse ki az utam..

2014. szept. 21. 18:11
 5/7 A kérdező kommentje:

S természetesen megérteném, mert engem is taccsra vágna, 4:40 kor felkelek, 2-3 ig tanfolyam, utazok 2 órát oda vissza, egész héten, szombaton kelés. Igen, tudna aludni nálam is,egész nap úgysem alszik, szombat déltől lenne itt másnap délutánig, hazaér, s megint kelhet korán ez lenne Október végéig.

A döntést rám bízta, azt mondta ő nagyon szeretne jönni, de nem tudja mennyire fogja kimeríteni az egész heti utazás a tanfolyam végett, s nem akar egész délután aludni, mert azt mondta, ha már lejön, akkor velem szeretne foglalkozni. De megérteném mivel mindig a másikat helyeztem előtérbe, de szerettem volna a szülinapját vele tölteni.

2014. szept. 21. 18:15
 6/7 A kérdező kommentje:

S ugye ő ingyen utazik,a munkája végett(vonaton.)

Ezen is gondolkoztam, de akkor még agyalok mi legyen.

Már az ajándékát is megvettem. De ez a legkevesebb, hisz nem azért jön le, hanem, hogy együtt legyünk.

2014. szept. 21. 18:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéznektek:)
2014. szept. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!