Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most szimplán jólneveltség...

Ez most szimplán jólneveltség vagy azért csinálja, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
Manapság már az udvariasság is meglepő egy pasitól, de feltűnt, hogy gyakran mondja nekem 'köszönöm, bocsánat' sokszor akkor is mikor annyira nem indokolt. (De nem ebben az elcsépelt stílusban) Mikor társaságban beszélgetünk, nem tűnt fel, hogy másnak is mondaná ugyanolyan szituációban.
2014. nov. 27. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem igazán elhet következtetést levonni. Ha figyel rád, nyilván szimpatizál veled.
2014. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-te ,ez talán megakar dugni ,nem e lehet ,hogy azért cifrázza a szót ?
2014. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haat nem hinnem hogy tetszel neki ha azt mondja "koszonom, bocsanat". Inkabb udvariassag.
2014. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mármint nem egyszerre mondja, hanem külön külön sokat használja ezt a két szót mikor beszélgetünk.


Pl. beszélgetünk, valaki kicsit távolabbról közbeszól valamit ami a témával kapcsolatos, válaszol neki majd "bocsánat, figyelek" meg hoz nekem valamit, kifizetem neki és ő köszöni meg, tehát ilyenek

2014. nov. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!