Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiöltek belőlem minden érzést....

Kiöltek belőlem minden érzést. Ez borzalmas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem egy fiút, aki kihasznált, megalázott és teljesen tönkre tett. Bele voltam betegedve abba, ahogyan elbánt velem. Soha életemben nem szenvedtem még így, mint akkor, pedig voltak már fájdalmas szakításaim, ezzel a fiúval pedig még csak ki sem mondtuk, hogy járunk. Mégis, olyan szinten a szívemhez férkőzött és olyan könnyen és gyorsan összetörte, hogy időm sem volt tenni ellene. Aztán olyan kegyetlenül rosszul lettem lelkileg, hogy az egyetlen módja, hogy túléljem a történteket az volt, ha kitörlök, elfojtok minden érzést. Hát... ez annyira jól sikerült, hogy teljesen kiégtem. Korábban iszonyatosan empatikus voltam, lelkis, együttérző, stb stb, de ez megváltozott. Most kb semmi sem tud meghatni, semmi és senki nem tud belőlem érzéseket kiváltani. Ez pedig még az összetört szívnél is borzalmasabb. Így vagyok már 2 hónapja és nem változik semmi, pedig próbálkozom. Valaki tudna tanácsod adni? Újra érezni akarok. :( 25/L

2014. nov. 28. 02:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mély, hogy már nem is látlak! Egyébként pedig fel a fejjel, ne hisztizzél hanem lépj tovább, foglalkozz olyannal aminek van maradandó értelme (karrier, utazás, stb) és a többi majd kialakul.
2014. nov. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Sopánkodj a GYIK-en...
2014. nov. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wiYUFCPDEZ4

Nézd meg ezt,aztán kapd össze magad:)

2014. nov. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újabban én is hasonló tüneteket produkálok. Pár hónapja egy sötét szobában ülve, magam elé bámulva is le tudnám élni a napjaimat, annyira nem érzek semmit és nem is érdekel semmi/senki. De a látszatot fenn kell tartani na... Én a Spartacus című sorozatot ajánlom, ha még nem láttad, a befejező epizódja volt az utolsó dolog, ami érzelmet tudott belőlem kicsikarni. :D
2014. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy érzelmi válságban vagy, amire az idő lesz a megoldás, és az, hogy ismerkedj új emberekkel. Egyszer csak azon kapod magad, hogy elkezdett érdekelni valaki... Önsajnálattal sokra nem mész, csak hosszú ideig fogsz egymagadban keseregni. Kezdj el élni ismét, járj el barátokkal, barátnőkkel, menj emberek közé, a többi meg majd jön magától... 25N
2014. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Privikre is fogok válaszolni majd, csak 7végén melózom most. Járok sok helyre, folyton barátokkal vagyok, de csak a látszat miatt. Színészkedem, hogy jól vagyok, de amúgy nem. :/ Önsajnálattal nem megyek semmire, ez igaz is. Küzdök is ellene keményen, de néha megtalál. :)
2014. nov. 29. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyere obázzni nálam, akkor talán érezni fogsz valamit kellemeset és el lazít.
2015. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hisztikirály. :D
2015. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!