Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek borzalmas...

Van itt olyan akinek borzalmas élete volt de kitudta heverni és ma boldog életet él?

Figyelt kérdés
Egy olyan ember segítsége kéne akinek tényleg nagyon-nagyon rossz élete volt, és elgondolkodott az öngyilkosságon is de segítséget kért, és mára már boldogan él?

2014. szept. 19. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít borzalmas életnek? Apám 14 éves koromban halt meg. Anyám nem sokra rá lelépett egy barátjával. Testvérem nem lévén egyedül maradtam. Ennyi idősen legális munkát nem vállalhattam, így éjszakai vagonrakásokból tartottam fenn magam, és végeztem el a középiskolát. Az egyetemet már felnőtt fejjel, szintén munka mellett végeztem. Küzdelmes, de szép életem volt.
2014. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximális tiszteletem, kedves előző.
2014. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az minek számít, hogyha valaki kiemelkedően sikeres és mégis ott áll, hogy kiugorjon az ablakon? Végül nem teszi meg. Mára már boldog.

Nem a körülményeid miatt vagy boldogtalan, hanem mert rossznak látod az életedet. Lehet, hogy szörnyű. Nem írtad le részletesen, de ettől még lehetsz boldog. Ez most így elsőre nagyon ellentmondásos én tudom. Viszont vannak, voltak olyan emberek akik annak ellenére, hogy "nehéz" (ez is csak felfogás kérdése, mivel ez is szubjektív) az életük nagyon is boldogok.

2014. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, hát kirázott tőled a hideg, jó értelemben. Respect!
2014. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, de ezért nem jár tisztelet. Ez volt az egyedüli normális út a túléléshez, tehát ezt választottam.

Második jól írja. Soha nem a körülményektől vagy boldogtalan, kérdező, hanem a szemlélettől. Valójában pont a nehézség tesz boldoggá! Az, hogy meg tudsz birkózni vele. Ez adja a siker ízét, amihez fogható kevés van az életben.

2014. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!