Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segitség sürgősen! A falunkban...

Segitség sürgősen! A falunkban van egy betörő és házról házra jár, én attól félek hozzánk is eljön, önvédelmi cuccokat mondtok nekem? 12/L

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon félek..és mi lessz ha egyedül leszek otthon..? Volt olyan eset hogy leütöttek valakit, most a sürgőségin van! Mit tegyek ilyenkor? Oké tudom felhivom a rendoroket es megmondom hany eves vagyok lakcimemet ill. hogy hivnak meg ezek de ha nincs közelben a telefon? És ha bánt? Sikitós tipus lany vagyok ha meg ijedek de a szomszedba öregek laknak nem hiszem hallananak! Valaszokat surgosen kérlek! 12/L

2014. nov. 29. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak a betörők ellen bevethető fegyverek: biztonsági ajtó, biztonsági üveg, riasztó, kutya, önvédelmi fegyver, szerintem ezek közül egyiket sem tudod megszerezni, mert drágák, nem mindenhol hozzáférhetőek, ráadásul a beszerelésük, engedélyezésük is időbe telik.

Szerintem nyugodj meg, a rendőrség gondolom szemmel tartja a környéket, és a szüleid sem hiszem, hogy egyedül hagynának hosszabb időre.

2014. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

gázspray, de ne sikitozz ha látod mert csak akkor jó ha közel jön hozzád nem vesz észre, előugrasz és bumm :)

De 12 éves lány létedre lehet okosabb lenne nem egyedül maradnod.

Lehet az is segit ha hangosan zenét hallgatsz, mert hallja hogy van valaki otthon és nem megy be:)

2014. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van kutyátok? Ha egyedül vagy, engedd be, hogy legyen melletted.
2014. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De nem vahyok mindig sikitos..persze ha tudom hogy nem szabad akkor nem sikitok:D de ha latnam hogy jon felem sikitanek...:)) azthalottam hogy a gázspray helyettesitheto sós vizzel ..persze nem hagynanakgynanak egyedul de most mindenkinek sok dolga van a csaladbol..van 2 magyar vizslám ugatnak mint a fene :DD
2014. nov. 29. 10:28
 5/19 anonim ***** válasza:
12 éves lányként ne gondolkodj önvédelmen, csak menekülésen. Ha motoznak, esetleg bejönnek akkor bújj el/mássz ki az ablakon, és közben hívd a rendőröket.
2014. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szent Johanna Gimis konyvel lehet hajigálózni?:D
2014. nov. 29. 10:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de a Harry Potter 5. része hatásosabb :P
2014. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ott a lexikon akkor:P :) vagy a seprű:DD
2014. nov. 29. 18:12
 9/19 anonim válasza:
Sós víz nem ér semmit. Ha betör valaki, hívd azonnal a rendőrt és bújj el olyan helyre, ahova nem tudnak utánad menni. Ne hősködj 12 éves lányként.
2014. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem hősködök..ki akar? Szimplán megakarom védeni magam erre ti hogy bujj el meg rohanj..amikor a házban 1 búvóhely nincs! És nincs hely hol rohanjak..szoval koszonom..
2014. dec. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!