Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beülős helyek Debrecenben...

Beülős helyek Debrecenben télen? Miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most hogy beköszöntött a december és már nincs sétálós idő sem értelemszerűen beülős helyeket keres az ember .

Nem vagyok Debrecenben annyira otthonos és csajszival lennék . Az lenne a kérdésem , hogy milyen jó beülős helyeket tudtok ajánlani ? Nem a lepukkant helyekre gondoltam hanem valami meghittebb amolyan tipikus randis hely . A komoly válaszokat várnám és előre is köszönöm !



2014. dec. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
ha nem elegáns dolgokra gondolsz akkor ajánlom a roncs bárt :) elég jó hely, tiszta, rendezett, megvan a hangulata is :) ja és könnyen megközelíthető! :)
2014. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek az elegánsabb helyek is :) Randi van a dologban de nem első randi :) köszönöm a válaszod :)
2014. dec. 1. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokat segítettél volna kérdező, ha megírod a korodat, és megírod hogy a város melyik részén szeretnél randizni?

Szerintem a Simonffy u. Hal-köz környékén van annyi különböző tipusú hely, hogy azok közül biztos megtalálod a nektek valót!

De ugyanez van a Péterfián, vagy a Batthyány utca környékén...

Szerintem a Roncsbár nem olyan meghitt...

Vagy van egy csomó cukrászda, csak mi nem megyünk arra, mert felzabálnánk a készletet, és már lassan így is vágósúlyban leszek...:)

2014. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
azért a roncsban is attól függ hova ülsz, pl vannak azok a kis kettévágott kocsik, szerintem az azért elég hangulatos :) le is lehet foglaltatni, még gyertyát is gyújtanak neked :) persze, nem egy étterem, de fiatalos, vagány, de tényleg fontos hogy milyen a kérdező és a lány, milyen helyeket szeretnek leginkább :) cukrászdát vagy éttermet sajnos nem tudok ajánlani
2014. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CivisJoe75 válasza:

Halközben a "Mokka" és tőle pár méterre a Simonnffyn a "Bisztró"

A városban az Aranybikával szemben pedig a "Bárió" vagy a Csokonai színházzal szemben a "Bakelit" ezek elég klassz és igényes helyek.

Nekem személy szerint a "Mokka" a kedvencem.

2014. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! :)

Mindegyik hasznos volt számomra :)

2014. dec. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!