Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyetemisták! Ajánlanátok...

Egyetemisták! Ajánlanátok olyan helyeket Debrecenben ahol olcsón beszerezhetem a szükséges kaját, ruhát, minden egyebet amire szükségem lehet, szórakozóhelyeket, éttermeket/kávézókat?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a várost különösebben, jól jönne egy kis útbaigazítás, előre is köszi.

2014. júl. 29. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem debreceni vagyok, csak néhány általános tipp.

Kaja: piacra menj. Vagy nagyobb boltláncok (Spar, Penny, Lidl, akármi), esetleg hipermarketek. Neten meg tudod nézni, merre vannak ezek a boltok. Mert ha debreceni valaki, ő sem tudja, hogy te hol laksz.


Ruhák: turkáló, vagy figyeled a butikok/boltok leárazásait.


Kocsmák:

[link]


Kávézók:

[link]


Zenés-táncos szórakozóhelyek:

[link]

Lehet indulni felfedezni sorrendben az összeset :D


Minden egyéb alatt nem tudom mit értesz, de az menet közben úgyis alakul. Papírboltot, fénymásolót tudnak mutatnia felsőbb évesek 200 db-ot, könyvtárat is meg tudod találni neten, közművek címét is meg tudod nézni ha kell. Ennél többet egy debreceni sem tud segíteni, mert hiába mondja, hogy "a Kossuthon fordulj jobbra, és a Révészen utána balra, majd a sárga virágos ház után a zöld kapun menj be", ez neked úgysem mondana semmit :)

2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezerhála! :D
2014. júl. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!