Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot ajánlanátok...

Milyen gimnáziumot ajánlanátok Debrecenben?

Figyelt kérdés

A gyermekemmel keressük a neki legjobb sulit Debrecenben. 4-es 5-ös tanuló mindenből egy átlagos általános iskolában. Matekból és angolból emelt szintre jár, mindkettőből ötös a matekot viszont nem mindig kedveli. Az angolt nagyon szereti, könnyen is tanulja. Informatikát szereti, abból is ötös, de amit még most tanulnak az szerintem elég kevés annak az eldöntésére, hogy ezzel akar -e foglalkozni.

Még fogalma sincs mi akar lenni, tehát ez sajnos nem segít a választásban. Mindenképpen szeretnénk ha továbbtanulna, bár a mostani rendszerben nem tudom mennyire jó egy erős suli, ahol esetleg hármast kap ugyanarra a tudásra amire máshol ötöst, a felvételinél meg ugye a pontok számítanak.

Fontos lehet még, hogy olyan iskolába nem akarom küldeni ahol kinézik azért mert nincsenek millióink, csupán átlagosan élünk.

Összefoglalva olyan sulit keresek ahol a tanulás a legfőbb érték, inkább reálos és felkészít az érettségire valamint a továbbtanulásra.

Köszi



2014. nov. 27. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hanyadikos?
2014. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán az Ady
2014. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reálból mindenképp a fazekas. Az A osztályők meg főleg.
2014. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Várom még tapasztalatokat. A Fazekas mennyire erős?


Első válaszadónak - a gyerek még hatodikos, gondolkoztunk a hatosztályosokon is, de sajnos nem csak jót hallottam róluk.

2014. nov. 28. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon, főleg a hatosztályos. Nagyon válogatottak a gyerekek, majdnem mindenből jók. Ha okos a fiad oda küldd. Infóból talán ország első.
2014. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lány :)

A Fazekasról én is sok jót hallottam, csak nem tudom bírná -e. Szerintem ez ügyben még beszélni fogok a matektanárral, nem szeretném ha kudarcként élné meg a gimit. Jó matekból, de ez még csak az általános iskola még ha emelt matek akkor is.

2014. nov. 28. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyire okos? Esetleg ki tudsz vele töltetni egy online IQ teszten, linkelem, ha kell?
2014. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is a Fazekast mondanám, mind közösségileg, mind tanulmányilag. És nem csak a matek erős ott. Ha szereti a nyelveket, teljes szívemből ajánlom a kéttannyelvű és nyelvi előkészítős( humán is, reál is van) osztályokat.
2014. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szerintem gondolkozhatsz Adyn vagy Kossuthon is.

mindkettőnek vannak 6 és 5/4 osztályos képzései is

2015. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy a TÁG -
2017. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!