Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felkértek, hogy rajzoljak az...

Felkértek, hogy rajzoljak az iskolai éves "folyóiratba", de nem tudom, hogy mit. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Csendéletet, cuki dolgozat nem szeretnék. Olyan kéne, amire azt mondják, hogy "ez igen". Ott lesz a nevem is mellette, nem kéne beégnem, hogy valami bénát csinálok.


Viszont nincs ötletem, hogy pontosan mi legyen. 100%-osan élethűen még nem tudok annyira rajzolni, sok eszközöm nem nagyon van. Bármilyen ötlet jöhet, minél többet írtok, annál jobb.

16/L


2014. dec. 1. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Deviantarton és pinteresten nézelődök, de így túl sok minden van.
2014. dec. 1. 15:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Karika túrázdki a tanárokat :)
2014. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy örülnének neki :D meg nem szeretem a karikatúrákat, de azért ment a zöld kéz!
2014. dec. 1. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Székesfehérváron az autóbusz pályaudvaron egy olyan rajzkiállítás található ami arról szól, hogy biztonságos szex.


Hasonló korúak rajzolták a rajzokat mint te vagy. Ez egy figyelemfelhívás!


Tedd te is ezt!

2014. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a történelemből ragadnék ki egy pillanatot.
2014. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De egyébként az számít egy jó műnél, hogy különös nézetből szemszögből legyen megcsinálva, és hogy szépen ki legyen dolgozva.
2014. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!