Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felkértek koszorúslánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkértek koszorúslánynak, szerintetek ebben a helyzetben elvállaljam?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm férjhez megy jövő nyáron és megkért, hogy legyek a k.lánya. 4-en lennénk, 2 lány egyedülálló, őket még gimiből ismeri, kettőnknek pedig van párja. Egy nagyobb társaságban járunk rendszeresen össze, a párjaink általunk kerültek be. Én egy éve vagyok együtt a párommal, akit nagyon kedvel a társaság, a vőlegény viszont szintén kiválasztotta 4 barátját a k.lányok mellé, az én páromat viszont nem, ami jogos valahol, mert csak egy éve ismeri, míg a másik lány barátját kb. 3 éve (őt ki is választotta kísérőnek) De mégis furcsának érzem, hogy ott vonuljak egy idegen srác mellett, miközben a barátom egyedül ücsörög a vendégek között (ja és a barátnőm kijelentette, hogy úgyis alig fogom aznap látni a páromat, mert egész nap vele kell lennem, felraknom a fátylat stb, mert ez a koszorúslány feladata, illetve a párom akkor jöjjön le később Pécsre, ahol az esküvő lesz, és akkor így nem fog esetleg unatkozni,miközben én elleszek foglalva)


Szerintetek rosszul gondolom és ez egyáltalán nem nagy dolog? Mert nem szívesen hagyom magára a barátom, még, ha ő a férfi akkor sem, egyedül a sok ismeretlen között. Viszont a barátnőmet sem szeretném megbántani.


2014. okt. 29. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
1 napot kibírsz a párod nélkül. Nem?
2014. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp menyasszony vagyok es megsem fordult a fejemben hogy a koszorús lányok mellé fiukat válasszak . Nekem természetes hogy mindenki a saját párjával érkezik , akinek meg nincs hozhat egy kísérőt .

Ettől függetlenül elvállalnam, nem nagy dolog. Az egész estet együtt tolthetitek.

2014. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyilván kibírnám, így sem vagyunk egymás nyakán folyton, de attól még kicsit furcsának érzem. Illetve nyilván azért is hívják és jön, mert a párom, aztán meg az esküvő jó részét egyedül tölti majd. De nyilván nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mi szokás, illetve bárkit zavarna-e egy hasonló helyzet, ezért kérdezem itt, mert lehet, rosszul gondolom :)
2014. okt. 29. 23:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg sem fordult ilyen a fejemben, hogy pasit válasszak a koszorúslányok mellé. Minek? Tök fura. :/

Ettől függetlenül, ha felkérnének erre és a férjemet csak vendégnek hívnák... hát ez van. Egy napig inkább barátnő lennék, a többi napom úgyis a férjemé. :)

2014. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem szép dolog, hogy nem vették figyelembe, hogy Neked van párod és nem ő lesz melletted...viszont ez az ő napjuk...ha jó barátnőm esküvője lenne, lenyelném ezt a békát és igyekeznék azon, hogy neki tökéletes legyen ez a nap...
2014. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez elég durva hozzáállás a házasulók részéről. Azt mondanám, udvariatlan. Ha a koszorúslánynak van párja, akkor egyértelmű, hogy őmellette vonul, nem pedig egy idegennel kényszerítem kényszerkapcsolatba. Ez kinek jó? Ha a srácnak van barátnője, akkor ő is biztos elég rosszul érzi magát, hogy a barátja egész nap egy idegenhez tartozik, ő meg találja föl magát. Szerintem ezt nem illik. Vagy kísérővel együtt kérjék fel az illetőt, vagy pedig csak egyedülállókat válogassanak. Másik megoldás, ha több koszorúspár van, a lány is választ néhány párost, és ha a fiú más barátot is szeretne kiválasztani, akkor ő is hozzon magával kísérőt. Őszintén ez az én baráti körömben elő sem fordulhat, úgyhogy nyugodtan írhatom, ha a legjobb barátnőm ilyen lenne, nem lenne a legjobb barátnőm. Én visszautasítanám a felkérést, mert számomra kellemetlen lenne egy vadidegennel flangálni. Így lehet egy kellemes emléket kényszerült kötelezettséggé nyomorítani.
2014. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A srác úgy tudom, egyedülálló.
2014. okt. 29. 23:52
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Fura a részükről, de elvállalnám. Most voltam nyáron koszorúslány, nem voltak fiúk, csak mi. De a koszorúslányoknak tényleg sok volt a dolga, az egyik lány barátja vezette az esküvői autót (a sajátját:) a többi csak jött az esküvőrd, elfoglalták magukat délutánig.
2014. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért illetlenség, hogy a menyasszony nem veszi figyelembe, hogy kinek van párja és kinek nincs. Eszembe sem jutna csak úgy egy idegent melléjük állítani, hanem természetes lenne, hogy akinek van párja, annak az lesz a kísérője, akinek meg nincs megbeszélés alapján "választanék" a barátok közül. De ha már így alakult és a menyasszony ragaszkodik ehhez a felálláshoz, akkor nem rágódnék ezen, hiszen addig lesztek külön a pároddal, míg a menyasszony készülődik, lemegy a szertartés és oda nem értek a vacsora helyszínére. Utána nyilván együtt vacsoráztok és lesztek végig. De mindent összegezve, azért ez így furcsa és én a menyasszony helyében figyelembe venném ezeket a dolgokat.
2014. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
ilyet nem is hallottam meg! koszoruslany nem a sajat parjaval vonul? kicsinyesnek tunik az egesz.. en megmondanam, h ne haragudj de furcsan ereznem magam ha egy masik srac oldalan kellene bevonulnom, segitek ha barmiben kell, de nem leszek koszoruslany, ennyi. hogy gondolkodhat igy valaki? meg a vegen a vacsinal is kulon ultet le, vagy mi??
2014. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!