Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én mindenki...

Miért van az, hogy én mindenkivel szemben nagylelkű vagyok, de mások pedig önzőek felém? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Bármiről le mondok más miatt.Nélkülözgetek,hogy másnak jusson.Szenvedtem,hogy másnak jó legyen.Kínzom magam.Más mért nem velem?

2014. dec. 1. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Rosszul választod meg az embereket akikkel körülveszed magad. Majd felnősz, és rájössz, hogy muszáj szűrnöd magad körül az embereket, hogy csak a valóban önzetlen embereknek segíts. Igy alakulnak ki a mély barátságok.


Az élősködő egoista embereket ki kell szórnod a környezetedből ha élni akarsz.

2014. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert másnak több esze van...
2014. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek jó része sajnos... Elfogadni, kérni szeretnek, adni, segíteni már kevésbé. Próbálj meg kicsit "önzőbb" lenni és lehetőleg csak olyanoknak adni, akikre fordított esetben várhatóan te is számíthatsz.
2014. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerdező fiu vagy lany vagy?
2014. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 24 éves.
2014. dec. 1. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy nem szabad nagylelkűnek és önzetlennek lenned, mert az emberek ezt kihasználják.. aki kicsit is jó, rögtön rászállnak és teljesen kiszipolyozzák. Ne adj senkinek semmit úgy, hogy ők nem adnak cserébe. Lehet, hogy nem fognak annyira "kedvelni" emiatt, mint előtte, de hidd el, az ilyenek eddig sem azért kedveltek, aki vagy, hanem mert tudták, hogy téged ki lehet használni.
2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*Ne adj senkinek semmit úgy, hogy ők nem adnak cserébe.


Kukázd a hatos válaszát, ha nem akarsz a sorsára jutni.

Maradj tiszta,önzetlen, de okos.

2014. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!