Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy kedves...

Miért van az hogy kedves vagyok mindenkivel de velem mindenki szemét?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa a kérdés meg lehet már sok kis kibírhatatlan jellemű elkényeztetett 14 éves kiscsaj is feltette már de én egyik sem vagyok. Van olyan hogy egy ember hiába kedves mégis van benne valami ellenszenves? Ha bántanak nem vágok vissza. Mondják hogy rendes gyerek vagyok de mégis szemét velem a legtöbb ember.
2014. júl. 5. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan kihasználják,hogy rendes vagy;sajnos az emberek ilyenek.Azzal nincs baj,hogy kedves vagy,maradj is ilyennek,mert ez nagyon jó dolog,csak ne hagyd,hogy ezzel mások visszaéljenek. :)
2014. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Üdv a klubban
2014. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mert ilyen a világ. Ha kedves vagy, kihasználnak. Ha nem, akkor megutálnak...
2014. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk! :( Én pl sosem pletykálok senkiről semmit. Ha valaki el is mond nekem mindenféle pletyit, nem szoktam tovább híresztelni, max a páromnak mondom el de ő meg megint csak nem mondja tovább. De bezzeg rólam aztán mindenféle jót és szépet terjesztenek. Nincs is tuúl sok barátom, de nem érdekel. Tudom hogy én olyan nem akarok lenni. Nem akarok csak azrét barátokat, hogy kibeszéljenek ha én nem vagyok ott. Akkor inkább egyedül maradok. Addig jó vagyok amíg hasznuk van belőlem, mihelyt eltűnt a haszon, vége a "barátságnak".
2014. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!