Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az, hogy alapjaban...

Miert van az, hogy alapjaban mindenkivel rendes, kedves vagyok, viszont van nehany ember, akivel egyszeruen nem jon, hogy rendesen viselkedjek?

Figyelt kérdés

Egy lakotarsrol van szo. 4 napot eltem vele, es elso nap megbotrankoztam, hogy lany letere milyen ocsmanyul beszel, majd mar 1. nap beolvasott nekem, akkor ugy ereztem, hogy nem birom mar ezt a csajt, majd ahogy teltek a napok egyre inkabb rajottem, hogy ki nem allhatom, de probaltam jo kepet vagni. Majd 3.nap bejelentettem, hogy nem lakom tobbe vele, akkor uvoltott velem, mint egy idiota ugy viselkedtt, annyira felidegesitett, nem lehetett vele semmit normalisan beszelni, folyton felemeli a hangjat. Ugy volt, hogy tegnap megyek vissza az edenyeimert, de nem tudtam, mert kozbejott valami, reggel irtam is neki, es erre bevagja, hogy jokor szolok. Egy szo, mint szaz, miutan uvoltozott velem, nem jon, hogy rendes legyek vele, telefont nem veszem fel, mert egyszeruen akarhanyszor beszelek vele, folyton felidegesitem magam, annyira, hogy majdnem reszketek.

Lehet, hogy nem volt mindenben, vagy nem volt igazam, de az nem ad okot neki arra, hogy uvoltozzon a masikkal.


2014. okt. 11. 10:55
 1/2 anonim válasza:
mert gondolom nem bírod a bunkó embereket
2014. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amilyen az 'Adj Isten, olyan a fogadj isten'. Ne foglalkozz vele, emelkedj fel. Hogy őszinte legyek, ne is vedd észre..
2015. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!