Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt hogyan lehet feledni?...

Ezt hogyan lehet feledni? Normális egy ilyen ember?

Figyelt kérdés
Most elmondok egytörténetet amit még senkinek nem mondtam. A nyáron mentem a páromhoz azt nem írom le,hogy hol lakik a lényeg hogy kompal mentem. Sétálgatam ott a révhez vezető uton kocsival jött elém, mert elég messze lakik onnan. Meleg volt, beáltam egy nagyfa alá, rágyújtotam és vártam. Egyszer csak a másik írányból felbukkant egy 50 körüli nő egy nagy német dogal. A fa mögé huzzodtam mert a kutya nem volt pórázon. Szerencsére nem vettek észre. Amikor közelebb értek azt láttam, hogy a kutya nagyon izgatott és kint volt a kolbija. Majd hírtelen a nő mögé ment a hátára ugrot és leakarta a földre teperni. A nő rákiabált majd ezt mondta - várj zoroka, nemsoká haza érünk és megkapod amit szeretnél. Én teljesen ledermedtem, megszólalni se tudtam. A barátom egy 10 perc után jött meg de nem tudtam neki semmit mondani. Senkinek se mondtam el még de már muszály volt valakinek el mondanom. Azóta meg látok egy kankutyát rosszul vagyok. Egyszerűen nem tudom, hogy lehet valaki ilyen aberált? Köszi hogy meghalgatatok
2014. dec. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van otthon egy plüssállata a kutyának, amit kefélni szokott.:D
2014. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami van közöttük.brrrr
2014. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az a plüss állatka valoszinüleg a gazdi. Egyszerűen nem tudom kitörölni a fejemből amit látam és hallottam.szörnyű és van h pl. beszélgetek valakivel valami tök más dologról és egyszer csak elöjön valahonan.
2014. dec. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!