Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy alvó ember képes felfogni...

Egy alvó ember képes felfogni azt, amit álmában mondanak neki?

Figyelt kérdés
Mármint úgyértem, ha mondjuk oda megyünk egy alvó emberhez és mondjuk azt mondjuk neki, hogy "mozgasd a lábad" akkor megmozgatja? Vagy egyáltalán regál rá? (Mert már azt is hallottam, hogy amit egy alvó embernek mondasz azt reggel megteszi.)

2014. nov. 30. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem hallja ha meg hangosan mondod akkor meg fel fog ébredni
2014. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem előfordult, hogy míg aludtam, addig anyám szólt valamit apámhoz, mire válaszoltam, hogy "jó".
2014. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hipnopédia = alvás alatti tanulás
2014. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hipnopédia = alvás alatti tanulás=aminek egyenlőre nincsenek komoly tudományos bizonyitékai.
2014. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Velem előfordult, hogy nem tudta anyukám a gép jelszót és álmomban elmondtam neki(meg kérdezte) meg még a TV-t is ki kapcsoltam elméletileg. :D
2014. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer anya megkérdezte tőlem, hogy a mi a baja a számítógépnek (nem kapcsolt be). Én meg mondtam, hogy nincsen áram alatt. Mindez úgy történt, hogy aludtam és anya csak utána (pár óra múlva, mikor felkeltem) mondta el mindezt.
2014. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez attól van, hogy félig felébred az ember, aztán tovább alszik, és elfelejti, hogy mi történt.

Ugyanígy, a lábát is mozgathatja valaki, ha félig felriad a beszédre, mikor mondják. De ha teljesen mélyen alszik, akkor semmit nem fog fel abból, amit mondanak neki.

2014. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, képes. Én is, amikor alszom, és ha valaki valamit mond nekem, hangosabban, figyelek rá.

Volt olyan is pl. hogy a szomszédot hallottam elmenni álmomban, és tudtam, hogy ő az, és nem ébredtem fel rá.

A tudatalattid regisztrálja biztosan.

2014. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!