Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen hidegben szoktato...

Fiúk, milyen hidegben szoktatok felvenni kötött sapkát? Hány foktól lefele kb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én általában nem hordok sapkát, vagy ha nagy ritkán felveszem akkor egy simát.

Régen voltam ilyen kötött sapkás, és az nem volt konkrétan ilyen hőhöz kötött.Akkor vettem amikor kedvem volt.De ilyen -3-4 fokoknál már felkerült :D

2014. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mínuszban általában igen, de amúgy nem
2014. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 fok alatt. Nem akarom, hogy kifagyjanak a hajhagymáim.
2014. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már 15-18 fokban is felveszem.


Először is mivel kb. 1 mm-es hajam van nem kockáztatok egy agyhártyagyulladást vagy valami hasonlót. Ráadásul mivel normális fejformám van jól is állnak a sapkák. Sokszor ha bemegyek vásárolni valahova akkor sem veszem le, csak akkor ha érzem hogy melegem van és bele izzadnék.


És sapkában is vezetek, és nem érdekel hogy mit mondanak az idióták hogy aki sapkába vezet az ilyen meg olyan.

Aki kitalálta ezt a baromságot az nem gondolt arra hogy az autóban is hideg van és csomó idő mire bemelegszik.És ha csak leugrok vásárolni akkor pedig egyáltalán be se melegszik.


Szóval én hordom rendesen.

2014. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A felhasználó ***** válasza:
Kapucnit felhúzom max.
2014. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!